Regulamin
Strona organizatora
Dział poświęcony zawodom 

Monika Prendke: Do największego w Polsce maratonu zostały niecałe trzy miesiące. Warto wrzucić wysoki bieg, bo jest o co powalczyć. Zawodnik, który pokona dystans maratonu w czasie niższym niż 2 godziny i 5 minut, opuści metę w prestiżowym Volvo V60. Producent samochodów wspiera poznański bieg w ramach projektu „Volvo for. Marathon".

 
 
Każda kolejna edycja poznańskiego maratonu przyciąga coraz więcej chętnych i coraz więcej osób zaraża się zdrowym stylem życia promowanym przez jeden z najlepszych biegów ulicznych w naszej części Europy - Poznań Maraton. Tegoroczna edycja przyniesie zawodnikom i zawodniczkom kilka sympatycznych niespodzianek -Volvo V60 jest jedną z nich. Volvo V60 otrzyma zawodnik, który pokona dystans maratonu w czasie niższym niż 2 godziny i 5 minut. W przypadku braku nowego rekordu, nagroda zostanie rozlosowana wśród wszystkich uczestników, którzy ukończą bieg.

Volvo Auto Polska ufundowało nagrodę dla jednego z biegaczy w ramach „Volvo for.Marathon" - akcji zainicjowanej przez pracowników tej firmy. Zawodnicy otrzymają poszerzone zestawy startowe. Również pula nagród pieniężnych została w tym roku zwiększona. Łącznie jest to 66 000 złotych plus bonusy za pobicie rekordu trasy.

Do 9 października 2011 roku można zgłosić chęć startu w biegu w biurze 12 Poznań Maraton lub za pośrednictwem strony internetowej www.marathon.poznan.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji i kontakt: www.marathon.poznan.pl
Start maratonu: 16.10.2011, godz. 10:00
{moscomment}