Dział poświęcony imprezie

Monika Prendke: Ruszyły zapisy - z przyjemnością informujemy, że z dniem dzisiejszym zostały uruchomione zapisy do dwunastej edycji poznańskiego maratonu. W tym roku organizacja Imprezy zaplanowana jest w trzecią, a nie jak dotychczas miało to miejsce w drugą niedzielę października.  Wszystkich chętnych zapraszamy do zapisów (te potrwają do 6 października br.). Dokonać ich można: bezpośrednio w biurze zawodów przy ul. Chwiałkowskiego 34 w Poznaniu lub za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest na stronie internetowej maratonu. Opłata startowa wynosi 80 zł.


Również i w tym roku garść atrakcji - nowa szata graficzna strony www, nowe logo, równe nagrody dla kobiet i mężczyzn - to tylko kilka z tegorocznych nowości, jakie przygotowały Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji - Organizator Imprezy. O kolejnych, a tych w tym roku nie zabraknie, będziemy informować na bieżąco. 

Z uśmiechem na twarzy przekrocz linię mety - by przygotowania do maratonu były przyjemnością, a nie pasmem obaw, kontuzji, złych przyzwyczajeń, serdecznie zapraszamy do oglądania programu Rozgrzewka, którego emisja odbywa się w telewizji WTK (program dostępny również na stronach: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz www.marathon.poznan.pl /zakładka treningi). Prowadzący: Marcin Urbaś - sprinter lekkoatleta i Mistrz Europy w hali na 200m oraz Artur Kujawiński - biegacz długodystansowy, krok po kroku pokażą jak przygotować się do startu na dystansie 42,195 km. Na naszej stronie internetowej dostępny jest również 22 tygodniowy plan treningowy, opracowany przez specjalistę w dziedzinie przygotowań do maratonu - Artura Kujawińskiego.

Wkrótce:

  • nabór do „gazetowej drużyny" - informacji na ten temat szukajcie na łamach Gazety Wyborczej Poznań,
  • poradnik maratończyka, który dostępny będzie w biurze zawodów 4.Poznań Półmaraton

Serdecznie zapraszamy do zapisów oraz rozpoczęcia przygotowań do pokonania dystansu 42,195 km.
A gdzie? Oczywiście w Poznaniu!

START:
16.10.2011, godz. 10:00
ul. Abpa. A. Baraniaka,
Poznań - Malta
Informacje i zapisy:
www.marathon.poznan.pl

{moscomment}