Regulamin

Monika Prendke: Do Maratonu pozostało 40 dni! To zarazem dużo i niewiele czasu. Dla większości biegaczy to najważniejszy okres przygotowań. A dla nas organizatorów to czas, kiedy praca biura wkracza w decydującą ich fazę. Już od tygodnia trwają prace związane z przygotowaniem pakietów startowych, do tej pory spakowaliśmy ponad 930 pakietów, nadaliśmy przeszło 1000 numerów startowych! Wzorem ubiegłorocznych rozwiązań i w tym roku każdy zawodnik otrzyma imienny numer startowy.

Szykujemy moc atrakcji. Będą konkursy z nagrodami, szereg imprez towarzyszących, Pasta-Party oraz Targi-Expo. A wszystko w nowym biurze zawodów, które w tym roku zlokalizowane będzie w ARENIE. Biuro  otwarte będzie już od czwartku (7 października), natomiast nie będzie można odebrać pakietu startowego w dniu startu maratonu. Dlaczego? W tym dniu skupiamy się na najważniejszym aspekcie imprezy, a mianowicie na starcie trasie oraz mecie maratonu. Poza tym biuro zawodów znajduje się w dużej odległości od startu  (start z ul. Abpa. Baraniaka) i dojazd  (choćby ze względu zamykanie poszczególnych ulic) na start będzie znacznie utrudniony. 

Zapisy idą pełną parą. Dziennie przyjmujemy ok. 50 zapisów! I jak dotąd zanotowaliśmy wzrost zapisów w stosunku do ubiegłego roku. Na dzień 30 sierpnia chęć udziału w naszym maratonie potwierdziło 2104 biegaczy z 17 państw. Czekamy na chętnych i przypominamy, że w tym roku zapisy przyjmowane będą do 30 września.

 

11 Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza
start: 10.10.2010, godz. 10:10

więcej na www.marathon.poznan.pl

Zgłoś swój udział, wystartuj i przekonaj się, że tegoroczny
Poznań Maraton będzie strzałem w „10"

Serdecznie zapraszamy


{moscomment}