Strona zawodów
Dział poświęcony imprezie (Poznań Półmaraton i Poznań Maraton)  

poznan maraton cz3

Monika Prendke: Prezentacja oficjalnej koszulki i możliwość jej personalizacji, a także start zapisów na Pho3nix Kids Maraton to najnowsze informacje dla wszystkich zainteresowanych 22. edycją poznańskiego maratonu.
W nadchodzących tygodniach poznamy m.in. medal oraz trasę, którą w tym roku pobiegnie maksymalnie 5000 biegaczek i biegaczy z całego świata.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do nieodkładania decyzji o zapisie na ostatnią chwilę. Im prędzej wyślemy zgłoszenie, tym korzystniejsza będzie cena pakietu startowego. Do końca sierpnia wynosi ona 200 zł, od 1 września do 12 października 220 zł, a 13 i 14 października 250 złotych. Cena pakietu nie obejmuje koszulki startowej marki AdRunaLine. Można ją zamówić do 12 września w cenie 50 zł lub nabyć w biurze zawodów na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Zgłoszenia online przyjmowane są do 12 października, a 13 i 14 października wyłącznie w biurze zawodów na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Obecnie na liście startowej zapisanych jest już ponad 2700 nazwisk. Limit zgłoszeń wynosi 5000 zawodników.

poznan bieg dzieci cz2 59
Pho3nix Kids Maraton

W środę 19 lipca zostały otwarte zapisy na Pho3nix Kids Maraton, w którym będą mogły pobiec dzieci urodzone w latach od 2008 wzwyż. Na najmłodszych czeka tradycyjnie dystans 100 m. Wraz z wiekiem odległość do pokonania podczas Pho3nix Kids Maraton rośnie. Po raz pierwszy do wspólnego biegania zaprosimy młodzież. Dotychczasowa granica wiekowa naszych uczestników wynosiła 12 lat. Teraz w rywalizacji wezmą udział zawodnicy do 15 roku życia. Najstarsi pobiegną na dystansie 1100 m. Każdy uczestnik biegu otrzyma medal, koszulkę typu T-shirt, worek oraz upominek.

Koszulka

Odświeżony design, funkcjonalność i wygoda to cechy oficjalnej koszulki marki AdRunaLine. Numery 22 nawiązują do tegorocznej edycji Maratonu i układają się w kwiecisty sposób, symbolizując harmonię ze środowiskiem. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, zapewnia doskonałe odprowadzanie wilgoci i daje optymalną swobodę ruchu podczas biegu. Dzięki naszemu Sponsorowi AdRunaLine każda osoba, która zakupiła oficjalną koszulkę, będzie miała możliwość jej spersonalizowania, czyli dodatkowego nadruku z imieniem lub pseudonimem. Cena personalizacji wynosi 20 zł.

koszulka1920x1080 blue personal

Zapisy oraz więcej informacji: www.marathon.poznan.pl

REKLAMA