Strona zawodów
Dział poświęcony imprezie (Poznań Półmaraton i Poznań Maraton)  

koszulka poznan maraton2023

Odświeżony design wraz z funkcjonalnością i wygodą – to cechuje naszą koszulkę marki AdRunaLine. Numery 22 nawiązują do tegorocznej edycji Maratonu i układają się w kwiecisty sposób, symbolizując harmonię ze środowiskiem. Letnia paleta barw pozwoli Wam wyróżnić się z tłumu i doda otuchy w ponure jesienne dni.

Wykonana z wysokiej jakości materiałów, zapewnia doskonałe odprowadzanie wilgoci, dzięki czemu zapewnia optymalną swobodę ruchu podczas biegu.

Jak stać się posiadaczem koszulki?

Warta uwagi jest możliwość zakupu wielu koszulek przez jednego uczestnika, zarówno w rozmiarówce damskiej, jak i męskiej. Cena koszulki 50,00 zł brutto. Decyzję o zakupie należy podjąć najpóźniej do dnia 12 września 2023 roku. Można to zrobić podczas zapisu na Maraton lub w późniejszym terminie logując się do swojego panelu zawodnika.

Twoja koszulka na 22. Poznań Maraton!

Wzorem z 15. Poznań Półmaratonu zadbaliśmy o to, aby Wasza maratońska koszulka była szczególną pamiątką z biegu. W tym roku nasz Sponsor AdRunaLine przygotował po raz pierwszy dla biegaczy maratonu specjalną możliwość spersonalizowania oficjalnej koszulki. Już teraz każdy biegacz może dodać do swojej koszulki nadruk z imieniem lub pseudonimem.

Koszt personalizacji: 20 zł

REKLAMA