15HM motywator komin w pakiecieTrasa  
FOTORELACJA 2022 
Strona zawodów 
Dział poświęcony imprezie (Poznań Półmaraton i Poznań Maraton)

Organizator jubileuszowej edycji Poznań Półmaratonu coraz bardziej rozpieszcza biegaczy. Specjalna jubileuszowa kolekcja to 15 różnych elementów odzieży sportowej  - liczba oczywiście nie jest przypadkowa :) - a w niej, koszulki, bluzy, spodenki, kurtki. Do nabycia TUTAJ -  nie tylko dla uczestników biegu.

Osoby zainteresowane mogą zaopatrzyć się w całość lub w wybrane elementy kolekcji. Sprzedaż prowadzona jest w sklepie online, a w dniach 14-16 kwietnia będzie także możliwość zakupów stacjonarnych na stoisku AdRunaLine podczas targów Poznań Run Expo będących imprezą towarzyszącą 15. Poznań Półmaratomu. Liczba produktów jest limitowana.

Całą kolekcję zdobi motyw graficzny, który zawodnicy znają już z koszulki startowej dostępnej w sprzedaży podczas zapisów na półmaraton. Kompletny asortyment zawiera najbardziej popularne produkty techniczne z gamy bestsellerów AdRunaLine – od koszulek w wersji startowej poprzez bluzy typu half-zip, a na lekkich kurtkach technicznych kończąc. Całość dopełniają produkty lifestylowe – ciepła bawełniana bluza z kapturem i bawełniane t-shirty w wersjach męskiej i damskiej.

Po raz pierwszy w historii naszego biegu, dzięki współpracy z naszym partnerem technicznym możemy zaproponować zawodnikom, ale także sympatykom biegania tak kompletny zestaw – mówi Łukasz Miadziołko, dyrektor 15. Poznań Półmaratonu. Rozwiązanie, które wprowadzamy jest już obecne na najlepszych europejskich i światowych imprezach biegowych.

kolekcja
Dodatkowo do pakietu startowego trafi stylowy komin z logotypem Warty Poznań.
Na kominie dominują barwy drużyny piłkarskiej z Drogi Dębińskiej, które przypominają jednocześnie, że w tegorocznej edycji naszej „połówki” zwracamy baczną uwagę na rozwiązania przyjazne środowisku. Motyw graficzny na tym elemencie stroju półmaratończyka dobrze koresponduje z wizualizacjami, które znajdziecie na medalu czy koszulce startowej. Jesteśmy pewni, że w zielonym będzie Wam do twarzy!

REKLAMA