Strona zawodów
Dział poświęcony imprezie (Poznań Półmaraton i Poznań Maraton)

pko poznan pol 2019 55

Monika Prendke: Do 13. PKO Poznań Półmaratonu zostało już niewiele czasu. To najwyższa pora, by podjąć decyzję o starcie, by zmierzyć się z dystansem 21,097 km w Stolicy Wielkopolski. Obecnie na liście startowej biegu jest już ponad 3600 uczestników. Od wczoraj (13.09) do udziału w Półmaratonie oprócz osób zaszczepionych pełną dawką szczepionki przeciwko koronawirusowi SARS-CoV-2 udział w nim mogą wziąć również osoby, które posiadają aktualny unijny certyfikat ozdrowienia ważny na dzień udziału w 13. PKO Poznań Półmaratonie oraz osoby z przeciwwskazaniami medycznymi do szczepień przeciw COVID-19.

Zapisy do udziału w Półmaratonie potrwają do 16 października lub do wypełnienia limitu miejsc tj. 5000 (osoby zaszczepione) i 500 (tzw. „ozdrowieńcy” i osoby z przeciwwskazaniami medycznymi do szczepień).

Chcesz wystartować? Nie przepłacaj!
Tylko do 20 września obowiązuje niższa opłata startowa w wysokości 95 złotych, która następnie wzrasta do 120 złotych. Rejestracji na półmaraton można dokonać wypełniając formularz znajdujący się pod linkiem: https://runner.halfmarathon.poznan.pl/run/join/4/choose

Znamy niektóre składowe pakietu startowego
W oczekiwaniu na prezentację trasy oraz medalu, przypomnijmy wygląd koszulki. Co ciekawe, to jej wzór w roku ubiegłym wybrali w głosowaniu internetowym zawodnicy. Mamy nadzieję, że doczeka się ona swojego debiutu i trafi ona do rąk naszych biegaczy już za niespełna miesiąc.

Tymczasem zobaczmy jej prezentację

Co jeszcze biegacze znajdą w pakiecie? O tym już wkrótce. Zapowiadają Organizatorzy.

Biegnij gdzie chcesz, a sercem pozostań w Poznaniu
Dla fanów biegów wirtualnych, przypominamy, że mamy również i taką formułę biegu. Każdy sam wybiera miejsce swojego startu, godzinę oraz dzień. Ważne, by start nastąpił w terminie od 11.10 do 17.10.2021 na dystansie 21,097 km.

13.PKO Poznań Półmaraton odbędzie się pod patronatem Prezydenta Miasta Poznania.
Sponsorem Tytularnym jest PKO Bank Polski.

Więcej informacji: www.halfmarathon.poznan.pl