Wyniki nieoficjalne
Fotorelacja (fot. Dorota i Wojciech Szota)

GALERIA - cz. 1 - GALERIA cz. 10
Strona zawodów
Dział poświęcony imprezie (Poznań Półmaraton i Poznań Maraton)

bielecki 7

Katarzyna Jędrachowicz: 14 kwietnia, w ramach kampanii olimpijskiej „PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, bez względu na wszystko”, uczestnicy PKO POZnań PÓŁMARATONU mogli liczyć na wsparcie legendarnego piłkarza ręcznego Karola Bieleckiego oraz partnera wydarzenia – firmy Bridgestone. O godzinie 10:00 kilkanaście tysięcy osób, zmierzyło się z 21.097 kilometrową trasą poprowadzoną ulicami Poznania, by spełnić swoje marzenie. Karol Bielecki zachęcał ludzi do zgłaszania się do programu Nad_Zwyczajni.

Nad_Zwyczajni

Podczas programu Nad_Zwyczajni, 10 zmotywowanych uczestników z całej Polski zawalczy, aby osiągnąć cel, którym będzie przebiegnięcie jesienią tego roku po raz pierwszy 10 kilometrowej trasy podczas „The Great 10k Berlin”. Joanna Jóźwik - Olimpijka i brązowa medalistka Mistrzostw Europy, jako zawodowa biegaczka będzie nie tylko mentorką uczestników, ale razem z Karolem Bieleckim też weźmie udział w nadchodzącym biegu. Bridgestone zapewni uczestnikom opiekę wykwalifikowanych trenerów, kompleksowe badania lekarskie, indywidualne plany treningowe i profesjonalny sprzęt. “Ukończenie 10 kilometrowego biegu będzie metaforą, która ma pomóc Nad_Zwyczajnym walczyć o ich własne marzenia i pokonywać życiowe przeszkody, dostarczając im pewność siebie, optymizm i dyscyplinę. Mam nadzieję, że zainspiruje to do tego samego również innych” – powiedziała Joanna Jóźwik. Okres szkolenia zaplanowano na 4 miesiące począwszy od 13 czerwca. Do programu można było się zgłaszać się od 27 marca do 19 kwietnia za pośrednictwem platformy: https://www.podazajzamarzeniami.pl/competitions/nad_zwyczajni/.

Strefa Bridgestone

Na półmaraton w Poznaniu Bridgestone przygotował specjalne strefy dla kibiców i uczestników biegu. Na 21.kilometrze trasy, znalazła się strefa wsparcia #PodazajZaMarzeniami, w której do ostatniego wysiłku biegaczy zagrzewał Karol Bielecki oraz znany dziennikarz sportowy Damian Bąbol. Drugi punkt znalazł się w strefie startu. Było to Miasteczko „PodazajZaMarzeniami”, w którym każdy mógł podzielić się swoimi marzeniami i zrobić sobie pamiątkowy plakat w specjalnie przygotowanej do tego celu foto budce. Daria Abramowicz - psycholog programu Nad_Zwyczajni, chętnie rozmawiała z odwiedzającymi o wewnętrznej motywacji. Dla tych, którzy nie mogli wziąć udziału w biegu, a chcieli wesprzeć jednego z uczestników, Bridgestone przygotował specjalne tabliczki, na których można było umieścić nazwisko biegacza. Wszystkie te aktywności były częścią kampanii „PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, bez względu na wszystko”. Celem kampanii jest zmotywowanie ludzi w każdym wieku, o różnych umiejętnościach i pasjach, by znaleźli w sobie siłę - typową dla zawodowych sportowców, która pozwoli im walczyć o swoje marzenia, pomimo napotykających ich przeszkód.

 bielecki 1

bielecki 2

bielecki 3

bielecki 5

bielecki 4

bielecki 6