Aleksandra Sobczyk:Poznański Maraton to lider wśród polskich maratonów, to    dobra marka i wysoka jakość organizacji zawodów, to  organizator wyznaczający nowe kanony w organizacji biegów. Od lat uważany za pioniera zmian, które z powodzeniem wprowadza w jego kolejnych edycjach. Obdarzony wielkim zaufaniem uczestników ciągle poszukuje nowych rozwiązań, które podnoszą jakość i rangę POZNAŃ MARATON. W tym roku również takich zmian nie zabraknie. Nie zabraknie atrakcji, konkursów i wielu działań promocyjnych, jakie czekają na uczestników tegorocznej edycji maratonu. Nowa lokalizacja biura zawodów, godzina startu, termin zgłoszeń, miejsce bezpłatnego noclegu, to tylko kilka z wielu nowości, które poniżej prezentujemy.

W tym roku miasteczko maratońskie zlokalizowane będzie w centrum Poznania, w Hali Widowiskowo-Sportowej ARENA. Łatwy dojazd z dworca PKP, PKS oraz lotniska, pojemność hali to niewątpliwie atuty nowej lokalizacji biura. W Arenie zorganizowane zostaną PASTA PARTY  i TARGI EXPO, dzięki czemu zarówno wystawcy jak i maratończycy w komfortowych warunkach będą mogli dokonać transakcji kupna -sprzedaży.

Biuro zawodów czynne będzie w następujących dniach:

7.10.2010 (czwartek)

8.10.2010 (piątek)

9.10.2010 (sobota)

Opłata startowa wynosi 75 zł brutto i co najważniejsze przez cały okres nie ulega zwiększeniu, a ostateczny termin zgłoszeń upływa z dniem 30.09.2010. W imieniu zawodnika pakiet startowy może odebrać inna osoba na podstawie upoważnienia. Dotychczasowe miejsce bezpłatnego noclegu zmieniamy na halę sportową przy ul. Chwiałkowskiego 34, a ze względu na termin tegorocznej edycji maratonu, na który składają się liczby dziesięć, godzinę startu utrzymujemy w konwencji dziesiątek.

Serdecznie zapraszamy 10.10.2010; start godz. 10:10
Więcej informacji na www.marathon.poznan.pl
{moscomment}