Najliczniejsze Maratony 2009 - Lista

Monika Prendke: Chodź w październiku ubiegłego roku było już wiadomo, że tytuł Największego Maratonu w Polsce otrzymuje POZNAŃ MARATON, to na wyniki światowego rankingu trzeba było poczekać do końca 2009 roku. Kilka dni temu opublikowany został raport Światowego Stowarzyszenia Biegów Ulicznych - ARRS (Association Of Road Racing Statisticians), z którego wynika, że 10. POZNAŃ MARATON uplasował się na 70 miejscu w światowym rankingu biegów! Za nami m.in. Praga, Budapeszt, Helsinki, Ateny. To bardzo wysoka lokata poznańskiego maratonu (dotychczas plasował się w pierwszej setce). Przed nami kolejne wyzwania, utrzymanie pozycji lidera w Polsce i zajęcie jeszcze wyższej lokaty na świecie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za liczny udział, który pozwolił na zajęcie tak wysokiego miejsca i już dziś zapraszamy do startu w 11.  POZNAŃ MARATON.

Wkrótce zapisy

Jednocześnie informujemy, że z początkiem lutego br. uruchomimy stronę internetową a wraz z nią zapisy na 11 POZNAŃ MARATON.

Powspominaj z nami
Na stronie maratonu w zakładce o nas / materiały audio, video znajduje się klip wraz z piosenką „Jak w poznańskim maratonie" , serdecznie zachęcamy do obejrzenia tego materiału.

Więcej informacji na www.marathon.poznan.pl
{moscomment}