Monika Prendke" Maraton Poznański: W sobotę 10 października br.
w ramach weekendu maratońskiego wystąpią: Wojciech Hoffman - jeden z najlepszych polskich gitarzystów rockowych, członek m.in. takich zespołów jak Turbo, Non Iron, Red Pink Acoustic, Czerwone Gitary. W 2003 roku wydał swoją solową w pełni instrumentalną płytę Drzewa osadzoną w nurcie rocka progresywnego. Wojciech Kędziora, pseudonim artystyczny - Korda, gitarzysta, wokalista i kompozytor.

Nietuzinkowy Artysta o ogromnych możliwościach wokalnych i niewyczerpanych zasobach energii, do dnia dzisiejszego aktywnie koncertuje bawiąc publiczność swoimi niezapomnianymi przebojami z okresu Niebiesko Czarnych, solowymi nagraniami oraz dziesiątkami angloamerykańskich hitów, które usłyszeć będzie można podczas  EVENTU Z OKAZJI JUBILEUSZOWEJ EDYCJI MARATONU, który odbędzie się w dniu 10 października br. nad poznańską Maltą.

To nie wszystko, podczas koncertu usłyszymy piosenkę o poznańskim maratonie w wykonaniu Wojciecha Kordy. Pragniemy by „Jak w maratonie " - bo taki właśnie tytuł nosi piosenka stała się swoistym hymnem biegaczy stających na starcie kolejnych jego edycji.
Piosenka dostępna jest na stronie internetowej maratonu.         

PROGRAM
Prowadzenie:   Maciej Narożny
z Radia Eska

17:00 - 17:20 - Undead Penguins

17:00 - 17:30 - autografy Kasia Bujakiewicz, Wojtek Korda, Wojtek Hoffman

17:30 - 17:50 - Wojciech Hoffman

17:55 - 18:10 - Sun Flowers Orchestra

18:15 - 18:30 - Visoco

18:35 - 19:30 - Korda Nebeski Band

 

SZCZEGÓŁY: MIEJSCE: Meta Toru Regatowego Malta
Godz.: 17:00 - 19:30
Wstęp Wolny

Serdecznie zapraszamy maratończyków w raz z rodzinami, przyjaciółmi, mieszkańców miasta Poznania i okolic na koncert.
{moscomment}