ZAPISY
Strona zawodów
Fotorelacja 2018 (fot. Dorota i Wojciech Szota)
Dział poświęcony imprezie (Poznań Półmaraton i Poznań Maraton)

 
 

Agata Jankowska-Burek: Już w dziś w środę tj. 5 grudnia 2018r. zostanie uruchomiony system zapisów na 12. PKO Poznań Półmaraton, który odbędzie się 14 kwietnia 2019 roku. 

Ale wziąć udział w biegu należy wykonać trzy czynności, otóż wejść na stronę www.halfmarathon.poznan.pl i kliknąć przycisk “Zapisz się”, następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy i uiścić opłatę startową.

Wysokość opłaty startowej uzależniona jest od terminu zapisu. Przy zgłoszeniach:

zgłoszenia do 28 lutego 2019r. – opłata 90 zł,

zgłoszenia 1 - 31 marca 2019r. – opłata 110 zł,

zgłoszenia 1 - 11 kwietnia 2019r. – opłata 130 zł, 

zgłoszenia w dniach 12 i 13 kwietnia 2019r. – opłata 150 zł.

Prawo bezpłatnego startu w Półmaratonie jak zawsze mają zawodnicy, którzy w 11. PKO Poznań Półmaratonie zajęli miejsca na podium a także zawodnicy, którzy ukończyli wszystkie wcześniejsze 11 edycji Poznań Półmaratonu. Prawo do zniżki 25% od wpisowego mają posiadacze Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny z kodem terytorialnym miasta Poznania.
- Wiemy jak dużą popularnością cieszy się poznański półmaraton, dlatego staraliśmy się, by zapisy ruszyły jak najszybciej – mówi Łukasz Miadziołko, Dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji. - Już niebawem będziemy odsłaniać przed uczestnikami kolejne informacje i niespodzianki, które czekać ich będą zarówno na biegu jak i w trakcie przygotowań – zachęca Łukasz Miadziołko.
W ramach 12. PKO Poznań Półmaratonu odbędą się także Mistrzostwa z okazji 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego w Półmaratonie. Do udziału zapraszamy studentów, pracowników i absolwentów 4 poznańskich uczelni: Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu. Dla zwycięzców przewidziane są dodatkowe nagrody. Szczegóły w regulaminie oraz pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ostateczny termin zapisów mija 13 kwietnia lub też po osiągnięciu maksymalnego limitu zgłoszeń tj. 12 000 zawodników. Więcej informacji na bieżąco na stronie www.halfmarathon.poznan.pl oraz na fan page’u Poznań Maraton. Zapisy: https://runner.halfmarathon.poznan.pl/run/join/10/choose.
Sponsorem Tytularnym Imprezy jest PKO Bank Polski.
 
 
 
 
 

{moscomment}