Monika Prendke "Biuro Maratonu Poznańskiego":Jest nam niezmiernie miło poinformować, że 9 POZNAŃ MARATON zgłosiliśmy do OSKARÓW SPORTOWYCH GMINESS 2008 w kategorii masowa impreza sportowa. Przeszliśmy pomyślnie eliminacje i jury konkursu w składzie 39 osób min Marszałków poszczególnych Województw, ekspertów w dziedzinie marketingu sportowego, dziennikarzy i działaczy sportowych (pełen skład komisji dostępny na stronie konkursu) zakwalifikowało 9 POZNAŃ MARATON do kolejnego etapu konkursu.

Orędownikami idei jaką kieruje się konkurs Gminess stały się znakomite postacie życia publicznego, sportowego i kulturalnego a honorowy patronat objął Wicemarszałek Senatu Rzeczpospolitej Polskiej prof. Marek Ziółkowski.

W dniu 25 marca br dowiemy się kto zwyciężył. Trzymamy gorąco kciuki i jeszcze raz dziękujemy BIEGACZOM za udział w biegu, bowiem to dzięki Wam mogliśmy zgłosić poznański maraton to konkursu właśnie w tej kategorii. Wręczenie nagród oraz wyróżnień odbędzie się na specjalnej Gali Konkursu w Senacie RP.

Więcej informacji na stronie konkursu: www.gminess.pl{moscomment}