Monika Prendke "Biuro Maratonu Poznańskiego": Z Przyjemnością informujemy, że już od marca ruszamy z cyklem przygotowań do jubileuszowej edycji maratonu. Każdy odnajdzie coś dla siebie, będą treningi, fachowe porady a nawet zabawa. Wspólnie z tegorocznymi partnerami przygotowaliśmy ciekawy program. Poniżej szczegóły:

Już dziś zapraszamy na:

            PROGRAM ROZGRZEWKA na antenie telewizji WTK

Program kierowany jest przede wszystkim do amatorów, którzy jeszcze wahają się czy rozpocząć swoją przygodę z bieganiem. W każdym programie zaproszeni goście, eksperci będą udzielali porad na temat treningów, żywienia, ubioru, które z pewnością będą pomocne w przygotowaniach do maratonu.

Emisja „rozgrzewki" będzie odbywała się w każdy ostatni wtorek miesiąca o godz. 20:15. Jeśli nie zdążycie obejrzeć premiery programu to nie martwcie się, bowiem odbędą się jego powtórki. W sumie zaplanowanych jest 8 programów oraz 9 powtórek każdego.

            TRENINGI NAD MALTĄ

Od maja rozpoczynamy cykl treningów nad poznańską Maltą. Będziemy spotykać się w każdą pierwszą sobotę miesiąca, by wspólnie rozpocząć przygotowania do najważniejszego startu w sezonie. Będzie profesjonalna rozgrzewka, fachowe porady oraz wspólny trening z KB MANIAC.

Zapraszamy wszystkich chętnych biegaczy o różnym stopniu zaawansowania w treningach, bowiem przygotujemy cykl treningów dla wszystkich zainteresowanych.

Patronem cyklu jest Gazeta Wyborcza oraz telewizja WTK.

            POLSKA BIEGA MARATON

To zeszłoroczna akcja, która tak się spodobała, że postanowiliśmy ją kontynuować i w tym roku.

W czerwcu na łamach ogólnopolskiej Gazety Wyborczej grupa biegaczy amatorów pod bacznym okiem trenera Wojtka Staszewskiego rozpocznie przygotowania do startu w maratonie poznańskim. Podobnie jak w roku ubiegłym będzie możliwość zapisania się do drużyny by wspólnie z nią pokonywać codzienny, trud, własne słabości. Ostrzegamy to program dla amatorów, ale nie ma taryfy ulgowej, tutaj każdy dzień jest dniem ciężkiej pracy, treningów, ale i efekty są doskonale, czego dowodem jest ukończenie poprzedniej edycji maratonu przez wszystkich członków „gazetowej drużyny".

            ZABAWA W RADIU ESKA

W czerwcu rusza program „maratończyk" na antenie Radia Eska.

To program dla słuchaczy, którzy uwielbiają zabawę. Tutaj wirtualnie będzie można pokonać dystans 42,195 km i zdobyć cenne nagrody. Jeśli znany jest Wam program pestka i lubicie go słuchać to świetnie ! Bowiem to na jego wzór stworzyliśmy program „maratończyk" .

 

            ZAPRASZAMY DO GYMNASIONU

Tutaj każdy sam może rozpocząć w dowolnym terminie indywidualne treningi a trener z pewnością udzieli porad na temat przygotowań.

Szczególnie gorąco zapraszamy do fitness klubu Gymnasion w Galerii Pestka w Poznaniu oraz do Suchego Lasu.

 

O wszystkich cyklach będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej www.marathon.poznan.pl oraz za pośrednictwem mediów.

 

Pamiętajcie treningi są bardzo ważne i tylko odpowiednio wcześnie rozpoczęte przygotowania są gwarancją pokonania dystansu maratońskiego.... to nie wszystko o tych i wielu innych atrakcjach w kolejnych częściach.

Serdecznie zapraszamy i życzymy sukcesów
Organizatorzy 10 POZNAŃ MARATON
{moscomment}