Dział poświęcony Warsaw Orlen Marathon

 

Biuro prasowe: Zawodnicy tegorocznej edycji ORLEN Warsaw Marathon będą mieć jeszcze większą motywację, by jak najszybciej dotrzeć do mety. Z grona biegaczy, którzy ukończą maraton w czasie 04:00:00 netto wyłoniony zostanie laureat, który otrzyma samochód ufundowany przez firmę Mercedes-Benz – Mercedes CLA Shooting Brake.  Wśród uczestników, którzy przebiegną Bieg OSHEE 10 km w regulaminowym czasie wyłoniona zostanie osoba, która otrzyma inną atrakcyjną nagrodę – smart forfour. Na najwyższą pulę nagród spośród imprez biegowych w Polsce złożą się również premie finansowe i atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Partner główny wydarzenia – Mercedes-Benz Polska – przygotował wyjątkowe nagrody dla uczestników tegorocznych biegów. Z grona zawodników, którzy ukończą maraton w czasie krótszym niż 04:00:00 netto wyłoniona zostanie osoba, która otrzyma Mercedesa CLA Shooting Brake. Jest to nowy model, który w tym roku w marcu miał swoją premierę w Polsce. Nagrodą w biegu OSHEE 10 km będzie samochód smart forfour, który również był długo oczekiwaną nowością na polskim rynku.

Ponadto, każdy, kto ukończy dystans 42,195 km lub bieg OSHEE 10 km w przewidzianym regulaminem czasie będzie miał możliwość zdobycia nagród rzeczowych ufundowanych przez firmę ASICS. Na liście są m.in. buty, kurtki, koszulki techniczne i plecaki. Wszyscy uczestnicy ORLEN Warsaw Marathon otrzymają w pakiecie startowym kupon rabatowy VITAY, o wartości 10 zł do zrealizowania na stronie vitay.pl lub podczas tankowania na stacjach ORLEN.

Aby zarejestrować się na wybrany dystans, trzeba wypełnić formularz na stronie www.orlenmarathon.pl oraz wnieść opłatę startową. Wszyscy chętni, którzy chcą spróbować swoich sił podczas ORLEN Warsaw Marathon, mogą jeszcze zarejestrować się w Biurach Zawodów. W przypadku Biegu OSHEE nie ma już dostępnych pakietów startowych. Na ostatni tysiąc osób, chcących wystartować na dystansie 10 km, w cenie 49 zł, czekają: prawo do startu, numer startowy oraz pamiątkowy medal na mecie. Opłata za udział  w maratonie wynosi 150 zł w kasach Biur Zawodów. Dokonywanie opłat w Biurze Zawodów będzie możliwe tylko w sytuacji, gdy na poszczególne biegi zostaną jeszcze wolne miejsca. Limit na Charytatywny Marszobieg „Biegam, Bo Lubię POMAGAM” 4,6 km został już wyczerpany.

Biura Zawodów:
Lokalizacja: Błonia Stadionu Narodowego, wzdłuż Al. Zielenieckiej
•    23.04.2015 r.: (czwartek) w godz.: 14.00 – 20.00
•    24.04.2015 r.: (piątek) w godz.: 10.00 – 21.00
•    25.04.2015 r. (sobota) w godz.: 09.00 – 22.00*


*Biuro Zawodów Charytatywnego Marszobiegu „Biegam, Bo Lubię POMAGAM” 4,6 km w dniu 25. 04. 2015 r.  będzie otwarte w godzinach: 09:00 – 14:00.

  

 

 

{moscomment}