Biuro Prasowe ORLEN Warsaw Marathon: Uczestników Narodowego Święta Biegania czekają nie tylko sportowe emocje. Każdy, kto 21 kwietnia pobiegnie na dystansie 42,195 km lub 10 km, może wziąć udział w specjalnym konkursie ORLEN Warsaw Marathon. Wystarczy odpowiedzieć na serię pytań w internetowym quizie, by otrzymać jedną z licznych nagród. Główny zwycięzca konkursu odjedzie z linii mety nowym modelem Mercedesa CLA!

 W konkursie mogą wziąć udział zarejestrowani uczestnicy ORLEN Warsaw Marathon, którzy otrzymali numer startowy w rywalizacji na dystansie 42,195 km lub 10 km.  Konkurs jest trzyetapowy. W pierwszym etapie należy odpowiedzieć na serię pytań w specjalnej aplikacji na stronie www.orlenmarathon.pl Drugi etap to udział w biegu na dystansie maratonu lub 10 km i ukończenie go. Ostatni, trzeci etap odbędzie się na scenie w pobliżu mety biegów, w którym wezmą udział najlepsi zawodnicy po pierwszym etapie, którzy zostali na mecie prawidłowo sklasyfikowani (osiągnięty czas i miejsce nie będzie brane pod uwagę, liczy się tylko udział). Aplikacja konkursowa wraz ze szczegółowym regulaminem będzie aktywna od 15 do 20 kwietnia.

Łączna wartość nagród rzeczowych w konkursie to ponad 150 tys. zł! Głównym trofeum jest nowy model Mercedesa CLA. Prestiżowe auto, wprowadzone w tym roku do masowej sprzedaży, nie ma na rynku rywala ani poprzednika. To sportowa limuzyna, która pozwala jeździć komfortowo i z rozmachem. Oprócz luksusowego samochodu, wygrać można także wiele atrakcyjnych nagród, przekazanych przez oficjalnych partnerów ORLEN Warsaw Marathon. Zwycięzcy konkursu otrzymają supernowoczesne zegarki TIMEX Ironman Sleek 250-Lap. Nie zabraknie profesjonalnego sprzętu sportowego od firmy ASICS – na triumfatorów czekają buty, kurtki, t-shirty i plecaki. Miłośników podróżowania z pewnością zachęcą trzy podwójne vouchery na dowolne połączenia z letniej siatki EUROLOTU. Dbających o zdrowie ucieszy karnet Carolina Medical Training System na 10 darmowych wizyt i kompleksowe badania oraz zaawansowana wersja pakietu dla biegaczy.
Do zwycięzców trafi również 40 pakietów energetycznych PowerGym Energy Daily Pack.

Aby spróbować szansy w konkursie, należy zalogować się na swój indywidualny profil biegacza na stronie www.orlenmarathon.pl i uruchomić specjalną aplikację. Quiz można wypełnić tylko raz, dlatego warto zadbać przedtem o stabilne połączenie internetowe. Na zawodników czekać będzie 10 pytań, każde z 4 odpowiedziami do wyboru. Ponadto przy każdym pytaniu liczony będzie czas poprawnej odpowiedzi, mierzony z dokładnością tysięcznych sekundy. Po zakończeniu quizu każdy uczestnik otrzyma informację z liczbą zdobytych punktów i osiągniętym czasem. Na podstawie tych wyników wyłonimy zwycięzców, którzy awansują do kolejnego etapu. Pełny regulamin konkursu będzie dostępny na oficjalnej stronie imprezy www.orlenmarathon.pl

Biegnij po zwycięstwo i odjedź z podium nowym Mercedesem CLA!

***

ORLEN Warsaw Marathon to narodowe święto biegania, impreza jednocząca wszystkich amatorów sportu.
W trzech biegach na trzech dystansach - maraton, 10 km oraz charytatywny bieg na 3,33 km BiegamBoLubię POMAGAM - może pobiec praktycznie każdy. Dla wszystkich uczestników przygotowano bogaty pakiet startowy firmy ASICS. Na zwycięzców biegu maratońskiego czekają wysokie nagrody, a pierwsze tysiąc osób zostanie uhonorowanych rabatami na paliwo w postaci punktów VITAY. W trakcie imprezy zostaną rozegrane
83. Mistrzostwa Polski w Maratonie Mężczyzn. Swój udział w ORLEN Warsaw Marathon zapowiedziało wiele znakomitych osobistości świata sportu, m.in. Henryk Szost, najszybszy maratończyk w Europie oraz Jaouad Gharib, wicemistrz olimpijski z Pekinu i mistrz świata z Paryża i Helsinek.
{moscomment}