Strona Imprezy
Dział poświęcony Warsaw Orlen Marathon

Daniel Bogacki: Ostatnie metry dzielą nas od startu Narodowego Święta Biegania – ORLEN Warsaw Marathon 2018! Na największe biegowe wydarzenie w naszym kraju zaprasza ASICS,Partner Główny OWM!Gotowi do startu?
 
ASICS kibicuje biegaczom startującym w ORLEN Warsaw Marathon nieprzerwanie od 6 lat. Podczas tegorocznej edycji przygotowaliśmy dla Was liczne atrakcje w strefie EXPO ASICS OWM, które pomogą rozładować sportowe emocje tuż przed startem:

Koszulka dedykowana ASICS ORLEN Warsaw Marathon
Wzorem największych maratonów na świecie, ASICS przygotował kolekcję dedykowaną ORLEN Warsaw Marathon 2018. Z pewnością jeden z największych polskich maratonów na długo pozostanie w Twojej pamięci, tym bardziej, że koszulkę możesz dodatkowo spersonalizować własnym nadrukiem! 

Pace Your Race
Na specjalnym stanowisku przygotujemy Twojego osobistego Pacemakera, który pozwoli Ci odpowiednio rozłożyć siły w trakcie biegu. Pochwal się, jaki czas planujesz osiągnąć lub też lub jakim tempem chcesz biec. Specjalnie dla Ciebie wydrukujemy odporną na wilgoć opaskę, która ułatwi Ci bieg w ramach obranej strategii. Opaski będą dostępne zarówno dla startujących na 10km, jak i tych mierzących swoje siły na dystansie maratonu.
Więcej szczegółów tutaj: https://paceyourrace.asics.com/
 


Dynamiczne badanie stopy ASICS MOTION ID
Narodowe Święto Biegania to okazja do prezentacji, szerszej publiczności, innowacyjnego systemu doboru obuwia do biegania – MOTION ID. Trzy czujniki umieszczone na ciele biegacza, skrupulatnie monitorują zachowanie jego aparatu ruchu, bezbłędnie podpowiadając, z którym modelem obuwia warto zaprzyjaźnić się na dłużej. W strefie EXPO ASICS dostępne będzie również FOOT ID – możliwość trójwymiarowego skanowania stopy.
 
 
 
Spotkania z Ambasadorami ASICS
W przeddzień startu, 21.04, zapraszamy na spotkania z naszymi Ambasadorami:
16:00 - Jerzy Skarżyński– Ambasador ASICS;
16:30 - Kasia Biłous – dietetyk sportowy;
17:00 - Joanna Jabłczyńska – Ambasadorka Ruchu ASICS;
Jerzy Skarżyński będzie gościem strefy EXPO ASICS w piątek oraz w sobotę.
 
 
 
Najnowsza kolekcja ASICS

ASICS od ponad 60 lat dostarcza sportowcom najlepsze rozwiązania i technologie, troszcząc się nie tylko o ich nowe życiówki, ale przede wszystkim o bezpieczny trening. Odwiedź strefę ASICS i przekonaj się, dlaczego ufają nam miliony maratończyków na całym świecie, poznając przy okazji bliżej naszą legendę – GEL-NIMBUS 20.

 
Wspólnie ze specjalistami z Sklep Biegacza postaramy się znaleźć odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania dotyczące doboru sprzętu oraz treningu.
Jesteśmy dostępni do Waszej dyspozycji w godzinach pracy EXPO ORLEN Warsaw Marathon:
19.04 – 14:00-19:00
20.04 – 10:00-19:00
21.04 – 09:00-21:00

Trzymamy mocno kciuki za Wasze nowe życiówki!
I MOVE ME!
XXX
 
 
 
 
{moscomment}