Salomon Nordic SundayNiestety, ale zima nie chciała na czas zawitać na Kubalonkę. Ten sezon robi niezłe zamieszanie w kalendarzu cyklu Salomon Nordic Sunday. Z powodu braku śniegu organizatorzy musieli odwołać zawody SNS zaplanowane na najbliższy weekend (25-26 stycznia 2014 roku) na Kubalonce!

- Oczywiście postaramy się znaleźć nowy termin na rozegranie zawodów SNS-a na Kubalonce, ale dziś jeszcze nie możemy go podać, ze względu na bardzo napięty kalendarz zawodów w tym miejscu – mówi organizator cyklu SNS Beata Lepka.

We wtorek organizatorzy postanowili zapytać na Facebooku biegaczy, czy byliby zainteresowani zorganizowaniem w to miejsce, wieczornych sprintów na Polanie Jakuszyckiej. Czemu wieczornych? – Nie chcieliśmy na kolejny weekend zabierać turystom możliwości biegania w Jakuszycach – tłumaczy B. Lepka.

Pojawiło się kilkadziesiąt opinii. – Jako, że jesteśmy chyba najbardziej demokratycznymi zawodami na świecie, biegacze zadecydowali, że w ten weekend sprintów jednak nie będzie. Kolejne zawody odbędą się więc w dniach 1-2 lutego na Polanie Jakuszyckiej. Szczegóły trasy podamy w przyszłym tygodniu – zapowiada organizatorka cyklu Salomon Nordic Sunday.


Nowy termin zawodów na Kubalonce także zostanie podany w najbliższych dniach.

 

{moscomment}