Monika Strojny:Na starcie V edycji SNS stanęło 153 zawodników! To nasz rekord - mówi Beata Lepka, współorganizator zawodów - a satysfakcja tym większa, że dopisało się wiele nowych osób, w tym spora reprezentacja Czeskiej Republiki.  Czy dzieje się to na fali sukcesów Justyny Kowalczyk, czy też na fali „popularności w narodzie polskim" narciarstwa biegowego - ważne, że chcecie biegać! A dla nas niezwykle miłe jest to, że chcecie biegać z nami. Tuż przed ceremonią zakończenia V edycji SNS pojawił się sympatyczny dziennikarz TVN, który poprosił naszych zawodników o udział w swoistym happeningu. Ze specjalną dedykacją dla Justyny Kowalczyk, uczestnicy Salomon Nordic Sunday ułożyli z nart napis „ZŁOTA JUSTYNKA" i entuzjastycznie wypowiadali się do mikrofonu o swoich emocjach podczas oglądania biegu na 30km w Whistler.

Coraz ciekawiej prezentuje się ranking generalny cyklu, sklasyfikowano w nim kilkaset osób a różnice punktowe nadal są na tyle małe, że w żadnej kategorii nie możemy powiedzieć, że już wygrać nie można. Choć zdecydowane szanse mają ci, którzy pojawiają się w Jakuszycach z zadziwiającą regularnością. Ale jak wiadomo, trening czyni mistrza, więc zachęcamy do startów więcej niż raz. W sobotę można sprawdzić trasy, przyzwyczaić się do śniegu i nachylenia, a w niedzielę wziąć udział w zawodach! Przypominamy, że kategorii startowych jest 30, są dwie trasy (krótsza i dłuższa plus dystans dla dzieci) i dwa style, także każdy znajdzie coś dla siebie!

Zapraszamy na VI edycję Salomon Nordic Sunday - 14 marca 2010r. A tym którzy wątpili w opady śniegu przypominamy o sile sprawczej pozytywnego myślenia... od wtorku sypie aż miło!

Galeria, wyniki oraz informacje o zapisach na www.sns-nartybiegowe.pl

FOTORELACJA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

{moscomment}