Już w najbliższą niedzielę wystartuje maraton w Londynie. Od kilku dni w mieście konferencje prasowe odwiedza Irina Hulanicka. Prezentujemy kilka nadesłanych przez nią ciekawostek.

Pierwsza wiadomość - nadesłana 18 kwietnia 2012: „Pogoda - londyńska, czyli  deszcz od rana do wieczora. Londyn żyje maratonem. Odbywają się pierwsze konferencje prasowe. W tym roku jest tu "Kenia i reszta świata". Wszystko trwa tak długo, że niektórzy już nie mają już sił (zdjęcia w fotorelacji). Dziś otwarcie Expo.” Nasz serwis Maratończyk.pl został wpisany na pamiątkową ściankę :) Dziękujemy :) 

Kolejna wiadomość: 19 kwietnia 2012: „Pogoda w kratkę: deszcz i słońce, zimno i ciepło. Dzień Brytyjski.  Dziś odbyła się konferencja prasowa elity Brytyjskiej. Nastrój młodzieży dopisywał, a imię Pauli Radcliffe było na ustach wszystkich. Każdy z nich marzy o Olimpiadzie w Londynie.

20 kwietnia 2012: „Rekordy Guinnessa. Z samego rana słoneczko!!! Hura! Od 9:00 konferencja prasowa najlepszych wózkarzy. Siły prawie wyrównane. U nich wszystko rozstrzyga się na ostatnich metrach. Trzeba tylko uważać, żeby nie było kraks.
 
FOTORELACJA (fot. Irina Hulanicka)
 

Elita - kobiety
 

Elita - mężczyźni
 

Elita - kobiety
 

Elita - mężczyźni
 

Kenijki
 

Kenijki
 
 Kenijczycy
 
 Kenijczycy
 

Ścianka pamiątkowa
 

Maratończyk.pl wpisany na pamiątkową ściankę :)
 

Elita - Wielka Brytania
 

Elita - Wielka Brytania

 
Elita - Wielka Brytania 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Patrich Makau rozdaje autografy i buty ;-))
 
 

 
Na koniec nastąpiła prezentacja tych, którzy chcą pobić rekordy Guinnessa. Czasami trudno było uwierzyć, że w takich strojach można biec. Celebryci też się zaprezentowali. Dla nich to dobra zabawa. Zakładają bawić się na trasie maratonu 6 godzin.

Pani z hula-hop planuje pokonać maraton w 4:30 (rekord dotychczasowy 6 godz.).
Konik – 4:30 (rekord 5 godz).
Mysz – 2:59 (rekord 3:02).
Para na szczudłach – 7:30 (rekord 8:25)
Dziewczyna w mundurku szkolnym – 3:20 (rekord 4:14)
Strażak – 4:30 (rekord 4:45)
Pan z ciężkim plecakiem – 3:45 (rekord 3:49).
Najwyższy kostium w maratonie będzie – 24 stopy (rekord 23,1 stopy)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

{moscomment}