Maratony Polskie

Dział poświęcony imprezom - Maraton i Półmaraton Wrocławski oraz Bieg Niepodległości

wojciech gestwa wywiadDyrektor Wojciech Gęstwa, Wrocław Maraton 2019

Wczoraj zostały ogłoszone terminy wrocławskiego maratonu, półmaratonu i biegu niepodległości, które odbędą się w 2022 roku. Zanim ta wiadomość ujrzała światło dzienne udało nam się porozmawiać z Dyrektorem Wojciechem Gęstwą o przyszłości biegów masowych i wrocławskich imprezach biegowych.

Maratończyk.pl: W polskim bieganiu widać pewne „odmrożenie”, czy planujecie w przyszłym roku wrócić do organizacji Maratonu i Półmaratonu Wrocławskiego?

Wojciech Gęstwa: Tak, planujemy w 2022 r. zorganizować: 8. Nocny Wrocław Półmaraton - 18 czerwca, 38. Wrocław Maraton - 11 września, 2. Wrocławski Bieg Niepodległości - 11 listopada.

Maratończyk.pl: Tuż przed pandemią planowaliście duże zmiany w organizacji maratonu, które mogły wyznaczyć nowy trend w bieganiu miejskim. Przede wszystkim miał to być zmniejszony limit zawodników do 3 tys., start poza miastem, trasa pełna atrakcji - przebiegająca przez małe miejscowości, ale z tradycyjnym finiszem na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Te zmiany miały wskrzesić ducha dawnych imprez. Czy nadal zamierzacie iść w tym kierunku?

Napisz komentarz (3 Komentarze)

wroclawskie imprezyDział poświęcony imprezom - Maraton i Półmaraton Wrocławski oraz Bieg Niepodległości

Dziś na stronach wrocławskich imprez biegowych pojawił się komunikat, który chyba wszystkich ucieszy :) 
"Drodzy biegacze! Wiemy jak bardzo czekaliście na tę chwilę! I oto jest ten moment! Możemy oficjalnie ogłosić daty imprez biegowych zaplanowanych na 2022 rok! Szykujcie formę! Mamy nadzieję, że spotkamy się na biegowym szlaku!"

W kalendarzach zapiszcie 3 główne wydarzenia:
➡️18 czerwca 2022 - 8. Nocny Wrocław Półmaraton
➡️11 września 2022 - 38. Wrocław Maraton
➡️11 listopada 2022 - 2. Wrocławski Bieg Niepodległości 

Napisz komentarz (2 Komentarze)

marek danielak numer
Dorota Szota: W czwartek 18 listopada 2021 na Cmentarzu Osobowickim we Wrocławiu pożegnaliśmy Śp. Dyrektora Honorowego, "Ojca" Wrocław Maratonu - Marka Danielaka. W uroczystości wzięła udział rodzina, współpracownicy, przyjaciele i biegacze. Mszę Świętą odprawił biegacz - ksiądz Rafał Kowalski, twórca Klubu Biegacza "Biegnij z Jezusem", założonym w Metropolitalnym Wyższym Seminarium Duchownym we Wrocławiu.

Urna z prochami została odprowadzona do grobu rodzinnego. Obecny podczas pogrzebu Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk wygłosił krótkie pożegnanie. Również Dyrektor Wrocławskiego Maratonu i Półmaratonu - Wojciech Gęstwa odczytał piękne i wzruszające wspomnienie na temat zmarłego, którego fragment cytujemy.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

FOTORELACJA
Galeria cz. 1 / Galeria cz.2 / Galeria cz. 3
Strona zawodów
Dział poświęcony imprezie - Cracovia Półmaraton

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z 7 edycji Cracovia Półmaratonu Królewskiego. Na filmie widać piękny Kraków, malowniczą trasę i TAURON Arenę Kraków gdzie zlokalizowany był start i meta biegu. Oczywiście nie brakuje emocji, które towarzyszyły zawodnikom!

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

 

Wojciech Szota: Po raz pierwszy zobaczyłem Marka Danielaka w 2002 roku. Wtedy Maraton Wrocławski startował na Rynku Starego Miasta. Stał na trybunie i machał radośnie biegaczom, aż do momentu kiedy ostatni zawodnik wyruszył na trasę. My biegacze mu odmachiwaliśmy. Pamiętam, że bardzo mnie tym ujął. W tamtym czasie bieganie masowe było w głębokim kryzysie. Największe imprezy nie mogły zgromadzić tysiąca uczestników. Wiele miast traktowało maratony jak „piąte koło u wozu” i organizatorzy często dawali to odczuć, a we Wrocławiu był ktoś kto okazywał biegaczom serdeczność.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

 marek danielak2021

Dziś (14.11.2021) zmarł Marek Danielak, pomysłodawca i pierwszy dyrektor Maratonu Wrocławskiego, animator biegania, społecznik. Jak napisał Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk: „Miał na swoim koncie największą liczbę zorganizowanych maratonów na… świecie”. To bardzo przykra wiadomość, która nas dzisiaj zszokowała. Nie raz z zapartym tchem słuchaliśmy jego opowieści o tym jak organizował biegi jeszcze w dobie PRL-u, w czasach transformacji i ostatnich latach. Wciąż był honorowym dyrektorem Maratonu Wrocławskiego, czynnie biorącym udział w przygotowaniach do imprezy. Pamiętamy go jako wielkiego przyjaciela biegaczy. Zawsze powtarzał, że to uczestnicy są najważniejsi, a dopiero potem sponsorzy, patroni, organizatorzy... Niech spoczywa w pokoju.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Galeria (fot. Dorota Szota)
Strona zawodów
Dział poświęcony imprezie (Poznań Półmaraton i Poznań Maraton)

poznan bieg dzieci 89
Kiedy biegacze szykowali się do startu w Półmaratonie Poznańskim swoich sił w bieganiu próbowały dzieci i młodzież. Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w sobotę 16.10.2021 odbył się bieg na dystansie 100 m. Najmłodsi zawodnicy ruszyli sprintem do mety, jako przedsmak niedzielnego półmaratonu. Rozgrzewkę i krótki trening przeprowadziła Sofia Ennaoui :)

Napisz komentarz (1 Komentarz)

Strona WrocWalk Marathon
Dział poświęcony imprezom - Maraton i Półmaraton Wrocławski oraz Bieg Niepodległości

wrocwalk medal 2021
Marcin Janiszewski: W tym roku jedyną organizowaną przez Miasto Wrocław imprezą z okazji Dnia Niepodległości będzie WrocWalk Marathon. Sama idea „spaceru na medal” i wydarzenie są znane Wrocławianom z lat 2018 i 2019 (w minionym roku obostrzenia związane z pandemią COVID-19 uniemożliwiły przeprowadzenie imprezy). Teraz, WrocWalk Marathon powraca w nieco innych, jesiennych okolicznościach i z nowym, patriotycznym motywem przewodnim.

11 listopada 2021 r. wszyscy chętni będą mieli możliwość zwiedzać Wrocław odwiedzając miejsca nie zawsze dostępne na co dzień; skorzystać ze specjalnych, okolicznościowych warsztatów i wydarzeń oraz wziąć udział w wyjątkowych, patriotycznych atrakcjach dodatkowych. Uczestnicy po wcześniejszym dokonaniu zapisu odbierają mapę – kartę uczestnika z zaznaczonymi punktami do odwiedzenia.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Wyniki
FOTORELACJA
Galeria cz. 1 / Galeria cz.2 / Galeria cz. 3
Strona zawodów
Dział poświęcony imprezie - Cracovia Półmaraton

cracovia polmaraton 2021 77
Fot. Wojciech Szota

ZIS Kraków: Ukrainiec Witalij Szafar i aktualna mistrzyni Polski w półmaratonie Monika Jackiewicz triumfowali w niedzielę, 17 października 2021 roku w 7. Cracovia Półmaratonie Królewskim. Do mety, zlokalizowanej na płycie głównej TAURON Areny Kraków, dobiegli uzyskując odpowiednio czasy – 01:03:49 i 01:13:40. W zmaganiach z dystansem 21 km i 97,5 m uczestniczyli reprezentanci 28 krajów.

Na drugim miejscu wśród mężczyzn finiszował Tomasz Grycko z Władysławowa (czas 01:04:34), tym samym poprawiając swoje najlepsze dotychczasowe osiągnięcie w Cracovia Półmaratonie Królewskim – trzecią lokatę z 2018 roku. Na najniższym stopniu podium stanął aktualny mistrz Polski w półmaratonie Damian Kabat (czas 01:05:20).

Napisz komentarz (1 Komentarz)

FOTORELACJA (fot. Dorota Szota)
Galeria cz.1  / Galeria cz.2Galeria cz.3Galeria cz.4   
Wyniki
Strona zawodów
Dział poświęcony imprezie (Poznań Półmaraton i Poznań Maraton)
 
pp2Fot. Dorota Szota

Monika Prendke: Rekord trasy poznańskiego półmaratonu i rekord Polski w półmaratonie kobiet. Zawrotne tempo biegaczy i ponad 1000 debiutantów na trasie to dowód na to, że impreza PKO Poznań Półmaraton powróciła w wielkim stylu.

Niesamowitym finiszem zakończył się 13. PKO Poznań Półmaraton. Po raz pierwszy w historii zwycięzca poznańskiej trasy Huseyidin Mohamed Esa złamał barierę jednej godziny (00:59:32)! W 60 minutach zmieścili się także drugi i trzeci zawodnik na mecie. Rekord trasy pobiła również pierwsza wśród pań Tabitha Gichia z Kenii (01:09:02). Druga na mecie, poznanianka Karolina Nadolska ustanowiła rekord Polski (01:09:18).

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Strona zawodów
Dział poświęcony imprezie - Cracovia Półmaraton

konferencja krakow 13

ZIS Kraków: W najbliższą niedzielę, 17 października odbędzie się 7. Cracovia Półmaraton Królewski. Po raz kolejny start będzie miał miejsce z ul. Lema – przed TAURON Areną Kraków, a meta na płycie głównej największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce. W czwartek, 14 października 2021 roku w siedzibie Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie zorganizowana została konferencja prasowa, podczas której mówiono o imprezie powracającej po ubiegłorocznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

 poz konf 2021 4

Monika Prendke: Na 10 dni przed 13. PKO Poznań Półmaratonem w centrum prasowym Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się konferencja prasowa. Miejsce spotkania nie było przypadkowe, gdyż to właśnie od 2013 roku na terenie MTP poznański bieg ma swój start oraz metę. W tym roku miejsce to ma szczególne znaczenie, bowiem Międzynarodowe Targi Poznańskie obchodzą swój jubileusz 100-lecia. Rocznica zostanie upamiętniona na tegorocznym medalu półmaratończyków.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Strona imprezy 
Wyniki

silesia maratonAndrzej Rogiewicz na mecie - fot. Twitter/SilesiaMarathon 

Około 5200 biegaczy uczestniczyło w biegach w ramach 13. Silesia Marathonu. To największa impreza biegowa na Śląsku. Uczestnicy startowali na trzech głównych dystansach: ultramaratonu wynoszącego 50 km, maratonu i półmaratonu. W sobotę (02.10.21) można było pobiec w Mini Silesia Maratonie o Puchar radia RMF FM.

Trasa Silesia Marathonu prowadziła ulicami czterech miast: Katowic, Mysłowic, Siemianowic Śląskich i Chorzowa. Meta, co jest jedną z największych atrakcji imprezy, usytuowana była na legendarnym Stadionie Śląskim. Pojawiło się na nim wiele tysięcy dopingujących kibiców. Pogoda choć wspaniała, prawdziwa polska złota jesień, jak wiemy nie sprzyjała osiąganiu dobrych rezultatów.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Wyniki
Strona zawodów 
Dział poświęcony imprezie

maraton warszawski 2021 6Na start 15. Półmaratonu Warszawskiego oczekują uczestnicy wcześniejszego 43. Maratonu Warszawskiego, którzy w ty dniu pobiegli oba dystanse: (od lewej) Robert Stykowski, Radosław Wypych, Andrzej Brzozowski i Wojtek Szota (tylko półmaraton)

Tak jak pisaliśmy przed imprezą znaleźli się chętni, aby pobiec Maraton i Półmaraton Warszawski jednego dnia. To głównie ci, którzy mają ciągłość startów w obu biegach i szkoda im było przerywać taką szlachetną serię. Mówiąc o ciągłości, mamy na myśli zwykle uczestnictwo we wszystkich dotychczasowych półmaratonach i „zaliczenie” maratonów np. od momentu kiedy biorą udział w tej imprezie. Nie było to łatwe zadanie. Organizator bardzo wysoko „postawił” poprzeczkę. Wymagało to kondycji, silnej woli i dobrej logistyki. Takiemu zadaniu sprostali głównie biegacze doświadczeni i aktualnie w dobrej formie. Przeszukanie tabel też nie było łatwym zadaniem. Naliczyliśmy jedenaście takich osób. Najstarszym uczestnikiem takie wyzwania był 67-letni Andrzej Brzozowski. Natomiast Bartosz Banasik pobiegł... w przebraniu kowboja na koniu! Mamy nadzieję, że nikogo nie pominęliśmy.

Napisz komentarz (4 Komentarze)

Wyniki

maraton warszawski 2021 1Start 43. Maratonu Warszawskiego, Fot. Maciej Kruger

W tym roku 43. Maraton Warszawski i 15. Półmaraton Warszawski odbyły się jednego dnia (26.09.2021). Dla miłośników biegania w zawodach, to niestety jedna okazja mniej w roku do rywalizacji, sprawdzenia się czy powalczenia o rekordy życiowe. Z drugiej strony fakt przeprowadzenia imprezy w miarę w normalnych warunkach to naszym zdaniem duży sukces. To co jeszcze niedawno było normalnością dziś staje się świętem. Pogoda była wspaniała – prawdziwa polska złota jesień, która jednak nie sprzyjała do osiągania dobrych rezultatów, ale na pewno dała dużo przyjemności z biegania.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Strona zawodów
Dział poświęcony imprezie (Poznań Półmaraton i Poznań Maraton)

Trasa 13.PKO Poznań Półmaraton mala

Monika Prendke: Na te informacje uczestnicy półmaratonu czekają z niecierpliwością. Trasa biegu jest już ustalona i poprowadzi z niewielkimi zmianami ulicami, które zawodnicy dobrze już znają.

„Prawie na każdym kilometrze tegorocznej trasy półmaratończycy zostawili już swój ślad – mówi Łukasza Miadziołko Dyrektor Półmaratonu. - Warto jednak pokonać 21 kilometrów w tej edycji i poznać te części Poznania którymi zawodnicy jeszcze nie biegli.

Napisz komentarz (6 Komentarzy)

Strona zawodów
Dział poświęcony imprezie - Cracovia Półmaraton

Do 7. Cracovia Półmaratonu Królewskiego pozostało nieco ponad 25 dni. Na liście startowej wydarzenia mamy już przeszło 4600 zawodników! Prezentujemy trasę, z którą 17 października zmierzą się biegacze. 

7. Cracovia Półmaraton Królewski stwarza szansę na zmierzenie się z długą trasą, prowadzącą wśród zabytków i malowniczych uliczek Krakowa. Niewątpliwą atrakcją jest lokalizacją mety – na płycie głównej w TAURON Arenie Kraków, gdzie biegacze będą finiszować w blasku świateł. Start nastąpi z ul. Stanisława Lema – przed największą halą widowiskowo-sportową w kraju, która ponownie będzie bazą imprezy.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Strona zawodów
Dział poświęcony imprezie (Poznań Półmaraton i Poznań Maraton)

medal poznan
Monika Prendke: Po dwóch latach przerwy startujący w 13. PKO Poznań Półmaratonu będą mogli znowu poczuć na swoich piersiach ciężar medalu. Srebrny krążek przypomni biegaczom, że w miejscu, w którym ukończyli bieg, 100 lat temu rozpoczęła się trwająca do dziś historia Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Medal będzie komponował się z tegoroczną koszulką, bo na awersie pojawi się motyw graficzny nawiązujący do poznańskich ulic. Ten sam element odnajdziemy także na medalowej szarfie. Rewers ozdobi iglica – symbol i najbardziej charakterystyczny budynek Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Strona zawodów
Dział poświęcony imprezie - Cracovia Półmaraton

CMjpg
ZIS Kraków:  Przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące 7. Cracovia Półmaratonu Królewskiego, które są uzupełnieniem do regulaminu biegu.

ODBIÓR PAKIETU STARTOWEGO - Weryfikacja i odbiór pakietu startowego możliwy jest wyłącznie osobiście w Biurze Zawodów.

BIURO ZAWODÓW

Biuro Zawodów znajduje się na poziomie „A” TAURON Areny Kraków przy ul. Stanisława Lema 7 w Krakowie. Czynne w dniach:
15.10.2021 r. (piątek) w godzinach 12:00-20:00
16.10.2021 r. (sobota) w godzinach 10:00-20:00
17.10.2021 r. (niedziela) w godzinach 8:00-9:30

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Strona zawodów
Dział poświęcony imprezie (Poznań Półmaraton i Poznań Maraton)

pko poznan pol 2019 55

Monika Prendke: Do 13. PKO Poznań Półmaratonu zostało już niewiele czasu. To najwyższa pora, by podjąć decyzję o starcie, by zmierzyć się z dystansem 21,097 km w Stolicy Wielkopolski. Obecnie na liście startowej biegu jest już ponad 3600 uczestników. Od wczoraj (13.09) do udziału w Półmaratonie oprócz osób zaszczepionych pełną dawką szczepionki przeciwko koronawirusowi SARS-CoV-2 udział w nim mogą wziąć również osoby, które posiadają aktualny unijny certyfikat ozdrowienia ważny na dzień udziału w 13. PKO Poznań Półmaratonie oraz osoby z przeciwwskazaniami medycznymi do szczepień przeciw COVID-19.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Strona zawodów
Dział poświęcony imprezie - Cracovia Półmaraton
 cracowia zapisy

ZIS Kraków: Trwa przyjmowanie zgłoszeń internetowych do 7. Cracovia Półmaratonu Królewskiego, który planowany jest na 17 października 2021 roku. Ustalony został limit startujących – 5.000 zawodników. Niemal 3000 osób dokonało już opłaty za start. Od 1 września nastąpi zmiana stawki. Jeszcze do końca miesiąca można wykupić pakiet startowy w cenie 70 zł za pakiet bez koszulki oraz 100 zł za pakiet z koszulką. Nie zwlekaj, zapisz się już dziś i przeżyj wspaniałe sportowe emocje płynące z biegu wśród zabytków i malowniczych uliczek Krakowa.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Strona zawodów 
REGULAMIN 2021
 / ZAPISY
Dział poświęcony imprezie  

DYSTANSE / PAMIĄTKOWE ZDJĘCIA / NUMER STARTOWY / PAKIETY STARTOWE / WYNIKI / DYPLOMY / CO UPAMIĘTNIAMY /SPONSORZY I PARTNERZY

Maraton Solidarnosci 2021 plakat fbOrganizator: Do końca miesiąca zostało 9 dni, ale... zdecydowaliśmy się przyłączyć do akcji Fundacji Na Ratunek! Akcja to sportowe wyzwanie – RakReaton, którego celem jest pokonanie we wrześniu miliona kilometrów, a wtedy 100 000 złotych trafi na leczenie dzieci chorych na nowotwory. Dokładny opis akcji znajdziecie TUTAJ.

By połączyć nasze siły zdecydowaliśmy się przedłużyć naszą imprezę do 5 września włącznie. Chcemy dołożyć także naszą cegiełkę. W związku z tym ORLEN e-Maraton Solidarności z biegami towarzyszącymi trwa jeszcze pełne dwa tygodnie!

Mamy nadzieję, że Ci, którzy jeszcze nie zapisali się na naszą imprezę zdecydują się, wybiorą jeden z dystansów i pobiegną dla nas i dla dzieci!

Kilometry zgromadzone w ramach akcji Fundacji Na Ratunek w dniach od 1-go do 5-go września 2021 na dystansach obowiązujących w tegorocznej edycji ORLEN e-Maratonu Solidarności (maraton, maraton na raty, półmaraton, 10 km lub 5 km) możecie jednocześnie zaliczyć jako swój wynik w naszej wirtualnej imprezie.

Napisz komentarz (1 Komentarz)

Strona zawodów 
REGULAMIN 2021
 / ZAPISY
Galeria 2020
Dział poświęcony imprezie  

DYSTANSE / PAMIĄTKOWE ZDJĘCIA / NUMER STARTOWY / PAKIETY STARTOWE / WYNIKI / DYPLOMY / CO UPAMIĘTNIAMY /SPONSORZY I PARTNERZY

orlen maraton slidarnosci konferencja 2021 29 1

10.08.2021 w Gdańsku odbyła się konferencja poświęcona organizacji Orlen e-Maraton Solidarności z Biegami Towarzyszącymi. Przypomnijmy, że do końca sierpnia można się zmierzyć z królewskim dystansem - maratonem, w dowolnym miejscu na świecie, zarejestrować swój wysiłek za pomocą urządzenia z GPS (smartwach, smatfon, telefon itp.) i przesłać wynik na stronę organizatora, gdzie dynamicznie powstaje klasyfikacja uczestników.

Istnieje również możliwość pobiegnięcia maratonu „na raty”, w kilku odcinkach np. przez kilka dni. Tacy uczestnicy będą mieli osobną klasyfikację. Dodatkową konkurencją jest półmaraton, 5 i 10 km. To oferta dla szybkich biegaczy, ale też dla wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku. Dystans można pokonać np. marszobiegiem.

W formułach „Maratonu na raty” i „Piątce w tle”, wystarczy przesłać zdjęcie z wynikiem zarejestrowanym przez urządzenie gps. Z niecierpliwością czekamy też na Wasze zdjęcia, które pokażą nam Was z numerem startowym naszego biegu i Was podczas rywalizacji. W tym roku dla naszych biegaczy dodatkowo umożliwiliśmy start bezpłatny. Zachęcamy jednak by zapisując się na bieg wybrać pakiet, w którym znajdziecie medal, bądź koszulkę z medalem. Najtańszy pakiet startowy kosztuje 5 zł!

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Strona zawodów
Dział poświęcony imprezie - Cracovia Półmaraton

cracowia zapisy
Do 31 sierpnia obowiązuje początkowa opłata startowa za udział w 7. Cracovia Półmaratonie Królewskim, który zaplanowany jest na 17 października 2021 roku. Na liście startowej znajduje się już przeszło 2300 uczestników. Ustalony został limit startujących – 5000 osób.

#nadłuższąmetę

7. Cracovia Półmaraton Królewski odbędzie się pod hasłem „Na dłuższą metę”, podkreślającym relacje pomiędzy organizatorami a biegaczami. Przesłanie kładzie akcent na to, że są ze sobą pomimo wszystko, na dobre i złe, na dłuższą metę – wciąż razem. Hasło ma również eksponować wartości, które wiążą się z marką Cracovia Półmaratonu Królewskiego, jakimi są trwałość, niezmienność, stabilność.   

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Strona zawodów
Dział poświęcony imprezie (Poznań Półmaraton i Poznań Maraton)

poznan polmaraton 2019 2

Monika Prendke: Na tę chwilę czekaliśmy prawie dwa lata. Przez Poznań po długiej przerwie przebiegną fani długodystansowego biegania. 13. PKO Poznań Półmaraton odbędzie się 17 października. Zapisy na imprezę ruszają w środę 4 sierpnia.

Jesień wszystkim biegaczom w Poznaniu kojarzy się z maratonem. Tym razem, nietypowo, chcemy zaproponować zawodnikom przebiegnięcie połowy królewskiego dystansu – mówi Łukasz Miadziołko, dyrektor 13. PKO Poznań Półmaratonu. - To najbezpieczniejsza możliwość do przeprowadzenia w warunkach pandemii. Organizując bieg wprowadzimy także szereg innych środków ostrożności.

Napisz komentarz (2 Komentarze)

Strona zawodów 
REGULAMIN 2021
ZAPISY
Galeria 2020
Dział poświęcony imprezie  

DYSTANSE / PAMIĄTKOWE ZDJĘCIA / NUMER STARTOWY / PAKIETY STARTOWE / WYNIKI / DYPLOMY / CO UPAMIĘTNIAMY /SPONSORZY I PARTNERZY

ORLEN e maraton 2020 40 672 1200 800 100

Organizator: Drodzy biegacze! Czekamy na wasze zdjęcia z biegów w ramach ORELEN e-Maratonu Solidarności z Biegami Towarzyszącymi. Wielu z Was już startowało, część jeszcze pokonuje Maraton na Raty i dodaje kolejne etapy do swoich wyników na różnych dystansach. Bardzo chcemy zobaczyć jak wyglądają wasze starty, rywalizacja, wysiłek, miejsca w których będziecie pokonywać dystans w ramach naszego wydarzenia.

Tak jak w ubiegłym roku bardzo gorąco zapraszamy Was do zrobienia sobie zdjęcia, albo kilku zdjęć z numerem startowym tegorocznego biegu. Może będziecie chcieli opublikować całą relację, pokazać innym Wasz bieg. Zachęcamy Was też bardzo do biegania w większych grupach. Zachęcamy Was gorąco byście pobierali ze strony zapisów Wasz numer startowy, który można sobie wydrukować i przypiąć podczas biegu, albo po prostu zrobić sobie pamiątkową fotkę (galeria z roku 2020 dostępna tutaj). Po zakończeniu imprezy będziemy także wysyłać pamiątkowy, wydrukowany numer pocztą tym, którzy wybrali taką opcję przy zapisach.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Podkategorie