Galeria cz.I
Galeria cz. II NEW!
Wyniki NEW!

Wojciech Szota: Nie ma bardziej integrującej i braterskiej konkurencji niż zmagania drużynowe, dlatego dziś o 14.00 aż 100 sztafet ruszyło do walki na dystansie 5x5 km. Najwierniejszym kibicem był rzęsisty deszcz, który towarzyszył do końca zmagań.  Zagadnięty przez nas Dyrektor Maratonu Marek Tronina powiedział, że pogodę zamówił na jutro  - trzymamy za słowo. Walka na trasie była zacięta a w szczególności we znaki dawał się podbieg na "Panią Karową".


 

Sławna z rajdów samochodowych ulica chyba po raz pierwszy użyczyła gościny biegaczom. Najbardziej łaskawa była dla zwycięzców: 

  1. Foto Art (1:26:12) - kapitan Mirosław Sznaucner
  2. Grupa GREM-BUD (1:26:33) - kapitan Michał Frączek
  3. LW Bogdanka (1:31:28) - kapitan Jan Szczypek

Nasz serwis patronował trzem sztafetom Art Profi (wydawca serwisu maratonczyk.pl) Pierwsza drużyna (Sebastian Cybula) do ostatnich metrów toczyła zawziętą walkę z Metą Lubliniec (Krzysztof Szwed) ulegając ostatecznie o „pół koszuli" i zajmując w efekcie wysokie siódme miejsce.


Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w naszych drużynach, a zwłaszcza dzielnym paniom z Temu nr. 3. Mamy nadzieję, że uczestnicy sztafet zachowali jeszcze sporo sił i wszyscy razem spotkamy się jutro na trasie półmaratonu.

 

Niebawem solidna partia kilkuset zdjęć.

Uczestnicy sztafety w Barwach Art Profi:

Team I
1.Robert Stykowski
2.Radek Wypych
3. Marcin Czarnecki
4. Robert Jagielski
5. Sebastian Cybula

Team II
1. Sławek Stykowski
2. Jarek Szota
3. Wojtek Szota
4. Tomek Olek
5. Michał Kamiński 

Team III
1. Emilia Wieteska
2. Magda Karczewska
3. Marta Muskat
4. Adam Flisak
5. Radek Grabowski{moscomment}