Wyniki

Fundacja "Maraton Warszawski": Zwycięzcy Wyścigu Szczurów stanęli na podium. Pole Mokotowskie zostało dziś zdominowane przez „białe kołnierzyki”. Zawodnicy Wyścigu Szczurów, wszyscy ubrani jak na bieg nietypowo, bo w stroje służbowe, zmagali się z dystansem 3,5 km. Na linii startu ustawiło się 37 drużyn, a bieg ukończyło 36 zespołów. O końcowej kolejności decydował czas, w jakim na mecie pojawi się ostatni zawodnik danej drużyny.

W kategorii „zespół męski”, najlepiej poradziła sobie drużyna Gazownia, której pokonanie trasy zajęło 15 min 36 sek. Także drużyny koedukacyjne zacięcie walczyły o palmę pierwszeństwa. Najlepszym zespołem mieszanym byli Hilton F&B Team z czasem 17 min 10 sek. Wśród drużyn kobiecych najlepsze okazały się zawodniczki Pentegy S.A., którym udało się pokonać trasę w 22 min 06 sek.
Zgodnie z tradycją biegu nagrodzona została także firma, której udało się wystawić największą liczbę zawodników. W tym roku na starcie pojawiło się 24 biegaczy z Jones Lang LaSalle i to do nich trafiło trofeum.
Całkowity dochód z biegu przeznaczony zostanie na program Fundacji Sue Ryder
oraz Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji – Pierwszy Krok. Inicjatywa ta ma na celu pomoc młodym ludziom, którzy w wyniku wypadków stali się niepełnosprawni.