Strona zawodów 
Dział poświęcony imprezie

medal i koszulka mw 2020Medal i koszulka 42. PZU Maratonu Warszawskiego 2020

Dziś (27.08.20) w siedzibie PKOL podczas konferencji prasowej poświęconej 42. PZU ORLEN Maraton Warszawski 2020 (o czym piszemy osobno) zaprezentowany został oficjalny medal i koszulka, jakie otrzymają uczestnicy. Czekając na grafiki organizatora, na razie prezentujemy Wam zdjęcia jakie udało nam się zrobić z ekranu prezentacyjnego podczas konferencji.

 

mw konferencja 10Ekran prezentacyjny z wizerunkiem medalu podczas konferencji prasowej w siedzibie PKOL

mw konferencja 11Ekran prezentacyjny z wizerunkiem koszulki podczas konferencji prasowej w siedzibie PKOL 

 

42 mw medale
Różne dystanse, Różne medale
Jak napisał organizator, medal w kolorze złotym otrzyma każdy finiszer biegu stacjonarnego oraz uczestnicy biegu wirtualnego, którzy zdecydowali się na dystans maratoński i wybrali pakiet z medalem. Ci, którzy zdecydowali się na inne dystanse, w zależności od wybranej opcji, otrzymają medal wirtualny lub tradycyjny.

Grafika na koszulce
Na koszulce pojawiła się grafika z liczbami "42/42". Jest to nawiązanie do zbieżności dystansu i 42. edycji wydarzenia. Tło stanowią geometryczne figury w kolorze niebieskim i czerwonym. Organizator nie wspomina czy mają one jakieś znaczenie, czy po prostu są jedynie motywem ozdobnym. Sponsorem technicznym imprezy jest marka New Balance.