Dział poświęcony imprezie
Strona zawodów
 
Fotorelacja 2013
 
 
Jan Szczepłek: Dystans maratonu wynosi dokładnie  42kilometry i 195 metrów.  W weekend 11-13 kwietnia w Łodzi, możemy przebiec znacznie więcej pomagając równocześnie fundacjom uczestniczącym w akcji „Biegam Pomagam”

Akcja „Podziel się kilometrem”, organizowana przez PZU polega na zachęcaniu Polaków do wspólnego biegania i pomagania. Poprzez swój udział w akcji podczas Łódź Maratonu DOZ, każda osoba może przyczynić się do realizacji celu charytatywnego, jakim jest przekazanie pieniędzy przez PZU na akcję „Biegam Pomagam”. Zgodnie z hasłem „Podziel się kilometrem”, zadaniem każdej osoby, która odwiedzi strefę PZU w  Atlas Arenie, będzie pokonanie przynajmniej jednego kilometra na mechanicznej bieżni. Za każdy pokonany kilometr PZU przeznaczy 10 zł na rzecz „Biegam Pomagam”.
 
W tym roku strefa „podziel się kilometrem” pojawi się na wielu imprezach związanych z bieganiem, sportem i zdrowym trybem życia. Dołącz do akcji! Zadbaj o siebie i innych! Podziel się kilometrem!

Więcej o akcji „Podziel się kilometrem” oraz Biegam-Pomagam” można znaleźć na stronie:
http://pomoctomoc.pzu.pl/temat/sport/podziel-sie-kilometrem
oraz
http://www.lodzmaraton.pl/biegam-pomagam

Zapisy online do Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie i biegu towarzyszącego na 10 kilometrów zostały zamknięte. Na liście startowej zawodów jest ponad 6000 nazwisk z ponad 30 krajów świata.

Łódź Maraton Dbam o Zdrowie wraz z imprezami towarzyszącymi odbędzie się w dniach 11-13 kwietnia 2014. W programie zawodów zaplanowany jest także m.in. masowy bieg dla dzieci  - OmegaMed Kids Run oraz expo sportowe Run&Fun.            

Sponsorem tytularnym Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie jest DOZ.pl, największy portal o zdrowiu, należący do sieci aptek Dbam o Zdrowie. Maraton oraz bieganie jako najprostsza i dostępna dla każdego forma ruchu wpisują się w misję marki Dbam o Zdrowie, która poprzez edukację, inspirowanie i motywowanie zachęca pacjentów do zmiany przyzwyczajeń na zdrowsze.
 
 
{moscomment}