Jasiek Szczepłek: Firma TomTom, wiodący producent rozwiązań nawigacyjnych na świecie przygotował dla uczestników i kibiców Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie interaktywną mapę trasy, na której zaznaczone i opisane zostały najciekawsze atrakcje turystyczne oraz punkty odświeżania i kibicowania. Mapa dostępna jest na stronie internetowej imprezy.

TomTom dołączył do grona partnerów wspierających czwartą edycję Maratonu Dbam o Zdrowie. Umowa została zawarta na rok z opcją przedłużenia na kolejne lata.  
 
Do Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie pozostało już tylko 24 dni. Na liście startowej maratonu i imprez towarzyszących znajduje się już ponad 5200 nazwisk z 30 krajów świata. Zapisy internetowe trwają do 6 kwietnia.

Łódź Maraton Dbam o Zdrowie wraz z imprezami towarzyszącymi odbędzie się w dniach 11-13 kwietnia 2014. W programie zawodów zaplanowany jest także m.in. masowy bieg dla dzieci  - OmegaMed Kids Run, Piknik rodzinny Dbam o Zdrowie oraz expo sportowe Run&Fun.     

Sponsorem tytularnym Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie jest DOZ.pl, największy portal o zdrowiu, należący do sieci aptek Dbam o Zdrowie. Maraton oraz bieganie jako najprostsza i dostępna dla każdego forma ruchu wpisują się w misję marki Dbam o Zdrowie, która poprzez edukację, inspirowanie i motywowanie zachęca pacjentów do zmiany przyzwyczajeń na zdrowsze.  
Więcej informacji na www.lodzmaraton.pl oraz www.facebook.com/lodzmaraton. 

  

{moscomment}