Dział poświęcony imprezie
Strona zawodów

 

Jasiek Szczepłek:  Już ponad 4300 osób zgłosiło się do tegorocznej edycji Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie i biegu towarzyszącego na dystansie 10 kilometrów. Przypominamy, że tylko do 28 lutego obowiązuje niższa opłata startowa.  A już 2 marca (niedziela) ostatni Puchar Maratonu Dbam o Zdrowie.

Od 1 marca opłata startowa wzrasta ze 100 do 120 złotych za maraton oraz z 40 do 50 złotych za bieg na 10 km.


Jesteśmy już pewni rekordu frekwencji – mówi Michał Drelich, dyrektor Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie. - Lista uczestników naszej imprezy puchnie w oczach. W ostatnich dniach do maratonu i biegu na 10 kilometrów rejestruje się nawet 60 osób dziennie. Oczywiście nadal czekamy na kolejne zgłoszenia. Gwarantujemy szybką i atrakcyjną trasę, a także multimedialną metę w Atlas Arenie – dodaje.

Do Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie pozostało już tylko 45 dni. W marcu rusza duża kampania reklamowa imprezy na terenie Łodzi. A w niedzielę, 2 marca w Lesie Łagiewnickim odbędzie się ostatni Puchar Maratonu Dbam o Zdrowie. Tym razem zawodnicy będą mogli sprawdzić swoją formę na dystansie 25 kilometrów.

Łódź Maraton Dbam o Zdrowie wraz z imprezami towarzyszącymi odbędzie się w dniach 11-13 kwietnia 2014. W programie zawodów zaplanowany jest także m.in. masowy bieg dla dzieci  - OmegaMed Kids Run, Piknik rodzinny Dbam o Zdrowie oraz expo sportowe Run&Fun.            

Sponsorem tytularnym Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie jest DOZ.pl, największy portal o zdrowiu, należący do sieci aptek Dbam o Zdrowie. Maraton oraz bieganie jako najprostsza i dostępna dla każdego forma ruchu wpisują się w misję marki Dbam o Zdrowie, która poprzez edukację, inspirowanie i motywowanie zachęca pacjentów do zmiany przyzwyczajeń na zdrowsze.  
Więcej informacji na www.lodzmaraton.pl oraz www.facebook.com/lodzmaraton.  
 
{moscomment}