Dział poświęcony imprezie
Strona zawodów
 
Jan Szczepłek: Chcesz pomóc innym w osiągnięciu wymarzonego wyniku? Pozostać w pamięci debiutantów na królewskim dystansie? Organizatorzy Łódź Maraton Dbam o Zdrowie poszukują kandydatów na pacemakerów.  Jeśli jesteś doświadczonym biegaczem, potrafisz biec równym tempem, a pomaganie innym sprawia ci przyjemność  - zgłoś się do nas!

Osoba, która chciałaby prowadzić biegaczy na konkretny czas powinna posiadać maratońskie doświadczenie poparte wynikami z ostatnich 2 lat, lepszymi od czasu, na który chciałaby poprowadzić  swoją grupę.

W tegorocznej edycji maratonu, pacemakerzy poprowadzą biegaczy na czasy: 2:50, 3:00, 3:15, 3:30, 3:45, 4:00, 4:15, 4:30, 4:45, 5:00, 5:15, 5:30

Każdy pacemaker wystartuje w łódzkim maratonie bezpłatnie, otrzyma oficjalną limitowana koszulkę techniczną, zestaw upominków od sponsora oraz oczywiście balonik z helem :)    

Kandydatów prosimy o przesłanie wniosków na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W temacie wpisując „Pacemaker Łódź Maraton DOZ 2014”
W treści:
1.    Imię i Nazwisko
2.    Lista ukończonych maratonów oraz datę i uzyskany czas ostatniego.
3.    Propozycję którą grupę chciałbyś/abyś poprowadzić

Łódź Maraton Dbam o Zdrowie wraz z imprezami towarzyszącymi odbędzie się w dniach 11-13 kwietnia 2014 roku. Do zawodów zgłosiło się już prawie 3500 biegaczy z 21 krajów. Sponsorem tytularnym Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie jest DOZ.pl, największy portal o zdrowiu, należący do sieci aptek Dbam o Zdrowie. Maraton oraz bieganie jako najprostsza i dostępna dla każdego forma ruchu wpisują się w misję marki Dbam o Zdrowie, która poprzez edukację, inspirowanie i motywowanie zachęca pacjentów do zmiany przyzwyczajeń na zdrowsze.  

Więcej informacji na www.lodzmaraton.pl oraz www.facebook.com/lodzmaraton

{moscomment}