Dział poświęcony imprezie
Strona zawodów

Przygotuj się do maratonu z Karoliną Jarzyńską i Jakubem Czają

Jasiek Szczepłek: Wiemy już, jakie koszulki otrzymają w pakiecie startowym uczestnicy Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie. W trwającym 2 miesiące konkursie zwyciężyła Edyta Draus, która w nagrodę otrzyma 1500 złotych.  O kolejne nagrody powalczą biegacze, którzy planują start w łódzkim maratonie. Do wygrania są przygotowania pod okiem Karoliny Jarzyńskiej, rekordzistki Polski w półmaratonie i dr Jakuba Czai, olimpijczyka i eksperta ds. żywienia.

Konkurs rozpoczyna się we wtorek 3 grudnia o godzinie 16:00, na oficjalnym fanpage'u Imprezy -  www.facebook.com/lodzmaraton. Tym razem czekamy na wierszyki motywujące do biegania. Te, które zbiorą najwięcej „like'ów” zostaną nagrodzone. Autor i autorka, których wierszyki zyskają nawięcej fanów, zostaną objęci opieką naszych ekspertów – indywidualne plany treningowe będzie dla nich przygotowywać Karolina Jarzyńska, stypendystka Łódź Martonu Dbam o Zdrowie, a dr Jakub Czaja, jeden z najbardziej cenionych dietetyków sportowych w naszym kraju, będzie dostarczał lauretom konkursu plany żywieniowe. Na wierszyki czekamy do 3 grudnia, a zwycięzców ogłosimy 20 grudnia. Będzie to zatem piękny prezent pod choinkę!

Konkurs na koszulkę rozstrzygnięty

Ponad 570 z niemal 1300 osób zagłosowało na projekt graficzny koszulki zgłoszony przez Edytę Draus i to jej kreacja zostanie umieszczona na koszulkach uczestników Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie.

Jestem bardzo szczęśliwa, nie przypuszczałam, że mogę wygrać ten konkurs – mówi Edyta Draus – Mój znajomy, który fotografował tę koszulkę stwierdził, że taki rysunek nie ma szans, bo znów wygra  „Myszka Miki”. Okazuje się też, że wbrew powszechnej opinii, konkurs na FB można wygrać nawet z garstką znajomych, a biegacze są bardzo wdzięcznymi odbiorcami, za co bardzo dziękuję - dodaje.

Sponsorem tytularnym Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie jest DOZ.pl, największy portal o zdrowiu, należący do sieci aptek Dbam o Zdrowie. Maraton oraz bieganie jako najprostsza i dostępna dla każdego forma ruchu wpisują się w misję marki Dbam o Zdrowie, która poprzez edukację, inspirowanie i motywowanie zachęca pacjentów do zmiany przyzwyczajeń na zdrowsze.  

Łódź Maraton Dbam o Zdrowie wraz z imprezami towarzyszącymi odbędzie się w dniach 11-13 kwietnia 2014 roku. Do końca 2013 roku obowiązuje niższa opłata startowa.
 
 
{moscomment}