Dział poświęcony imprezie
Strona zawodów

Zaprojektuj koszulkę dla uczestników Łódź Maraton Dbam o Zdrowie

Jasiek Szczepłek: Czy kiedykolwiek odbierając pakiet startowy z koszulką pomyśleliście sobie „Zrobił(a)bym to lepiej”? Organizatorzy Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie postanowili dać Wam szanse i przygotowali konkurs na projekt koszulki. Nagrodą dla najbardziej kreatywnego projektu będzie umieszczenie go na koszulkach uczestników maratonu oraz 1500 złotych. Łódź Maraton Dbam o Zdrowie ma być wielkim świętem biegaczy i mieszkańców miasta. Chcemy, by mieli oni wpływ na kształt maratonu. Dlatego zdecydowaliśmy, że oddamy w ich ręce decyzje o wyglądzie koszulki, którą otrzymają uczestnicy łódzkiego maratonu w pakiecie startowym – mówi Renata Borkowska-Kubiak, prezes Stowarzyszenia Maraton Dbam o Zdrowie.

Konkurs składa się z dwóch etapów. Prace konkursowe można przesyłać do  30 października br. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Spośród nadesłanych prac komisja konkursowa wybierze 5 najciekawszych projektów, które podda pod głosowanie internautów na fanpage'u www.facebook.com/lodzmaraton. Głosowanie odbędzie się między 4 listopada  a 2 grudnia 2013 roku. Zwycięski projekt i nazwisko autora zostaną ogłoszone 3 grudnia. 

Łódź Maraton Dbam o Zdrowie wraz z imprezami towarzyszącymi odbędzie się w dniach    11-13 kwietnia. Do końca 2013 roku obowiązuje niższa opłata startowa. Sponsorem tytularnym Łódź Maraton Dbam o Zdrowie jest spółka DOZ S.A, właściciel największej w Polsce sieci Aptek Dbam o Zdrowie.

 

{moscomment}