Dział poświęcony imprezie
Strona zawodów
Regulamin

FOTORELACJA 2012

Maja Raczyńska – Kaczmarek: 4MOVE został partnerem Łódź Maraton Dbam o Zdrowie, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę, tj. 14 kwietnia. Tym samym podczas trzeciej  edycji maratonu każdy z biegaczy może liczyć nie tylko na własne siły, ale i na dodatkową porcję niezbędnych mikroelementów. Łódź Maraton Dbam o Zdrowie to kolejna impreza biegowa, której uczestnicy wspierani są przez markę 4MOVE.

Trzecia edycja Łódź Maraton Dbam o Zdrowie zapowiada się niezwykle interesująco. Na starcie imprezy staną znakomici zawodnicy z mogącym poszczycić się doskonałym rekordem życiowym - 2:06,58, Kenijczykiem Danielem Rono na czele. Trasa biegu prowadzi klimatycznymi miejscami w Łodzi, okrążając m.in. ulicę Piotrkowską i popularne tereny rekreacyjne Parku im. Józefa Piłsudskiego. Szczególnie atrakcyjnie zapowiada się finisz, który organizatorzy zaplanowali w hali Atlas Arena.

Łódź Maraton Dbam o Zdrowie to także bieg charytatywny. W ramach programu Biegam – Pomagam, każdy może zostać zwycięzcą, angażując znajomych i zbierając pieniądze na ważny cel. Organizatorzy przygotowali również szereg atrakcji dla kibiców. Rywalizacji zawodników będą towarzyszyły liczne konkursy, loterie oraz koncerty zespołów muzycznych.

„Cieszymy się, że bieganie staje się w Polsce coraz bardziej popularne i pragniemy wspierać ten pozytywny trend. Maraton to prawdziwe wyzwanie i dystans, w trakcie którego odpowiednie nawodnienie organizmu jest kluczowe. Napoje izotoniczne 4MOVE z pewnością szybko ugaszą pragnienie maratończyków oraz skutecznie uzupełnią utracone podczas wysiłku witaminy i minerały” - powiedziała Paulina Włodarska – Grodzińska, dyrektor Marketingu FoodCare, producenta napojów izotonicznych 4MOVE.

4MOVE to pierwszy na polskim rynku napój izotoniczny słodzony stewią, który dzięki zaawansowanej formule AHS pomaga uzupełnić cztery najważniejsze elektrolity spalane podczas wysiłku: sód, potas, wapń i magnez. 4MOVE występuje w 5 rodzajach smaków, w tym w wersji bez cukru (zer0%).
{moscomment}