Dział poświęcony imprezie
Strona zawodów

FOTORELACJA 2012

Robert Zakrzewski: W zdrowym ciele zdrowy duch! – pod takim hasłem odbędzie się w sobotę, 13 kwietnia pierwszy wielki piknik rodzinny Dbam o Zdrowie. Piknik jest jedną z imprez towarzyszących Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie. Pomysłodawcą i sponsorem tytularnym pikniku jest spółka DOZ S.A., zarządzająca największą w Polsce siecią aptek Dbam o Zdrowie oraz innowacyjnym portalem o zdrowiu i urodzie www.doz.pl.

Dbanie o zdrowie Polaków to jeden z najważniejszych celów naszej działalności – mówi Ewa Wasiak, wiceprezes DOZ S.A. - Od trzech lat aktywnie angażujemy się w organizację Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie. Impreza doskonale wpisuje się w idee naszej firmy. Podobnie jak Piknik Dbam o Zdrowie, który da biegaczom i mieszkańcom Łodzi możliwość nieodpłatnego skonsultowania się z wieloma ekspertami i aktywnego spędzenia wolnego czasu w rodzinnej atmosferze – dodaje.

Piknik Dbam o Zdrowie odbędzie się pod Atlas Areną w Łodzi w godzinach 10:00 – 18:00. W specjalnych strefach tematycznych będzie można się dowiedzieć wielu praktycznych informacji o tym, jak zadbać o zdrowie, zbadać poziom cukru, zmierzyć ciśnienie krwi czy określić wskaźnik BMI. Dodatkowo będzie można też skorzystać z porady dietetyka, fizjoterapeuty, lekarza, stomatologa, kosmetyczki, a także poznać zasady udzielania pierwszej pomocy.

Na terenie miasteczka utworzona zostanie ponadto specjalna strefa dla mam z dzieckiem i kobiet w ciąży. Na tym jednak nie koniec. W trakcie pikniku odbędą się także nieodpłatne warsztaty Nordic Walking, jogi dla dzieci oraz nauka gry na bębnach.

Na najmłodszych czekają animatorzy i masa atrakcji: trampolina, ścianka wspinaczkowa, warsztaty plastyczne, basen z piłeczkami i zabawy sprawnościowe. Natomiast dla wszystkich Organizator przygotował wiele konkursów z atrakcyjnym nagrodami ufundowanymi przez Sponsora, m.in. zestawy do kibicowania na niedzielny maraton.

Wstęp na Piknik Dbam o Zdrowie, korzystanie z porad ekspertów i atrakcji dla dzieci jest nieodpłatny.
{moscomment}