Regulamin konkursu
Dział poświęcony imprezie
Strona imprezy

Konkurs na film pokazujący Łódź z perspektywy trasy
Łódź Maratonu "Dbam o zdrowie" 2012

Kornel Pawlik: Wspólnie z Państwową Wyższą Szkołą Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. Leona Schillera ogłaszamy konkurs na film pokazujący Łódź z perspektywy trasy Łódź Maratonu "Dbam o zdrowie". Łódź to miasto filmowe – jedyne takie w Europie, z najsławniejszą szkołą filmową w Polsce, której absolwentami są tacy wybitni artyści jak Roman Polański, Andrzej Wajda, Krzysztof Kieślowski czy Sławomir Idziak.
- Trasa Łódź Maratonu dbam o zdrowie została poprowadzona przez najatrakcyjniejsze miejsca Łodzi – mówi Michał Drelich, dyrektor Łódź Maratonu dbam o zdrowie. - Przy trasie znajduje się wiele zabytków, unikalnych kamienic oraz obiektów pofabrycznych. Biegaczom z Polski i ze świata chcemy przybliżyć ten wyjątkowy klimat miasta i unikalną architekturę. Mamy nadzieję, że prace nadsyłane na konkurs sprawią, że również mieszkańcy Łodzi inaczej spojrzą na swoje miasto – dodaje.

Na potrzeby konkursu na oficjalnym fanpage’u Łódź Maratonu dbam o zdrowie na Facebooku (facebook.com/lodzmaraton) utworzona została specjalna zakładka konkursowa, na której będzie można zamieszczać filmy konkursowe. Internauci wybiorą spośród opublikowanych prac 10 finalistów. Zwycięzców wyłoni specjalne jury, w którym zasiądą przedstawiciele PWSFTViT, spółki DOZ S.A., właściciela Aptek dbam o zdrowie oraz władz miasta Łodzi.

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.lodzmaraton.pl. Prace konkursowe można nadsyłać do końca lutego. Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez Pelion Healthcare Group.

{moscomment}