Strona imprezy
Regulamin

Małgorzata Sobańska i Rafał Wójcik rozpoczęli przygotowania do Łódź Maraton Dbam o Zdrowie. Małgorzata Sobańska to legenda polskich biegów długodystansowych, uczestniczka Igrzysk Olimpijskich w Atlancie (17 miejsce) i Atenach (11 miejsce). Do największych sukcesów tej niezwykle utytułowanej zawodniczki należy także zaliczyć 4. miejsce na Mistrzostwach Europy w Goeteborgu (1995), zwycięstwo w maratonie londyńskim (1995) oraz maratonie warszawskim (2008). Rekord życiowy Małgosi Sobańskiej w maratonie to 2:26:08.Niemniej utytułowanym zawodnikiem niż Małgorzata Sobańska jest również Rafał Wójcik, uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Sydney (finał na dystansie 3000 m z przeszkodami).

W swojej długiej karierze Rafał aż kilkunastokrotnie zdobywał medale Mistrzostw Polski na dystansach od 1500 m do maratonu. Reprezentował nasz kraj na MŚ w Helsinkach (16 miejsce) i Goeteborgu (2006).Zapraszamy do śledzenia strony internetowej maratonu. Już niebawem opublikowane zostaną kolejne nazwiska zawodników startujących w elicie sportowej Łódź Maraton Dbam o Zdrowie.
Przypominamy również, że od 16 kwietnia opłata startowa za udział w zawodach wzrasta z 60 do 80 złotych. Zachęcamy zatem do jak najszybszej rejestracji.
Więcej informacji na stronie www.lodzmaraton.pl
{moscomment}