ZAPISY
Strona imprezy

Dział poświęcony imprezie - Maraton, Półmaraton Komandosa i Ćwiartka
 
 
Dopiero zakończył się kultowy bieg „XI Maraton Komandosa” (o tym niebawem) a już Kapitan Andrzej „Harcerz” Liśniewski zapowiada Ćwierćmaraton Komandosa w Czarnem (województwo pomorskie)! 17 stycznia odbędzie się I Bieg Przełajowy o puchar Dowódcy 52 Batalionu Remontowego pod nazwą „Czarno to widzę”. Trasa o długości 10 km 550 m będzie prowadziła ścieżkami i drogami w pobliżu JW. Portal Maratończyk.PL objął imprezę patronatem medialnym. Zainteresowanych będziemy na bieżąco informować o biegu. Termin zgłoszeń upływa 19 grudnia, limit startujących 150 osób, a więc spieszcie się biegacze!

Prawo startu mają osoby pełnoletnie, które są żołnierzami lub funkcjonariuszami służb mundurowych (możliwy jest również start osób cywilnych przy spełnieniu wymienionych warunków).

Zawodnicy wystartują w pełnym umundurowaniu polowym (mundur z długim rękawem, beret lub czapka polowa, buty krój wojskowy-min. wys. cholewki 8 cali) z plecakiem (min. wymiary 45x30cm) w kolorze odpowiadającym umundurowaniu o wadze 10 kg na całej trasie biegu. Zezwala się na zastosowanie dodatkowych cywilnych przedmiotów tylko, jeśli ich kształt i kolor są typu wojskowego. Zezwala się na start w sortach mundurowych wojsk innych państw. O dopuszczeniu decyduje sędzia zawodów.


Jak na bieg komandosa przystało ważenie plecaków odbędzie się przed startem oraz na mecie.

ORGANIZATOR 
z up.  kpt.  Andrzej  LIŚNIEWSKI
 
 
{moscomment}