Dział poświęcony imprezie

Wojtek Szota: Chciałoby się powiedzieć... jesteś prawdziwym mężczyzną to musisz tego spróbować a kobietom powinno się zabronić startu w takich zawodach... bo po prostu jeśli dobrze sobie radzą to podkopują naszą męskość:) Faktem jest, że już jutro spotkają się miłośnicy ekstremalnego wysiłku na stadionie Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie... panie też niestety będą:) Większość startujących  to jednak macho, samce alfa, el matadorzy:)  Zacząłem prowokacyjnie... zwłaszcza w dzisiejszych czasach... ale i tak wszystko zweryfikuje watowski poligon, błoto, wojskowe buty i 10-cio kilogramowy plecak. Poniżej przestawiamy najnowsze zdjęcia z trasy uczynione ręką Kapitana Liśniewskiego i garść pomocnych informacji.

Start o nietypowej porze czyli piątek (07.05.2010) godz. 10.00.

Uwaga! Ważenie plecaków do godziny 9:30! Ponadto plecaki mają być ważone na każdej pętli. Na uczestników czekają trzy okrążenie po 7 kilometrów. Przy strefie start/meta  rozstawione zostaną stoliki, na których będzie można dokonać poprawek rynsztunku, napić się wody ewentualnie zostawić swoje odżywki itp.

Co prawda lista startowa jest już właściwie zamknięta ale będzie można pobiec poza konkurencją w dowolnym stroju. Kapitan Liśniewski obiecał, że w przyszłym roku trasa będzie identyczna więc można już dokonać małego zwiadu:) Zawodnicy są zwolnieni z opłaty startowej.

Imprezę organizuje Wojskowa  Akademia Techniczna wraz z  Wojskowym Klubem Biegacza „Meta"  z Lublińca  przy wsparciu medialnym portalu  www.maratończyk.pl 
Zapraszamy kibiców, będzie co oglądać, nie co dzień zdarza się ekstremalna impreza w Warszawie.

 


{moscomment}