Strona zawodów 
ZAPISY  
DODAWANIE WYNIKU  
Dział poświęcony imprezie

koszulka medal ms

Organizator: Ostatnie dni zapisów i startów w ramach wirtualnej edycji ORLEN e-Maraton Solidarności z 5-tką w tle. Upały odpuściły, pogoda do biegania idealna. Zapraszamy do udziału wszystkich, także tych, którzy pokonują krótkie trasy. Zamiast pełnego dystansu maratońskiego pokonanego jednorazowo lub w ratach, możecie pobiec 5 km, by upamiętnić wydarzenia historyczne, które w tym roku świętujemy. Biegamy i zapisujemy się do 31 sierpnia włącznie!

Zapraszamy Was serdecznie. Najtańszy pakiet startowy - 10 zł. Zachęcamy oczywiście do wybrania pakietu z medalem i koszulką, ale by wziąć udział w naszym wyzwaniu nie jest to konieczne. Jeśli ktoś z osób już zapisanych zdecydował się na dokupienie koszulki bądź medalu, jeszcze jest taka możliwość!

Pamiętajcie żeby koniecznie przesyłać swoje wyniki do panelu na portalu datasport.pl. Dokładne instrukcje poniżej.

Czekamy także na Wasze zdjęcia i filmy z waszych biegów. Wrzucajcie na wasze profile facebookowe i oznaczajcie swój udział hasztagiem #orlenemaratonsolidarności

Wyjątkowy rok, wyjątkowy bieg

Organizatorzy podkreślają, że rok 2020 jest wyjątkowy z wielu względów. I nie chodzi tu o obecną sytuację na świecie, ale przede wszystkim o liczbę przypadających rocznic, które warto uczcić biegając.

Dla wielu z nas Maraton „Solidarności” nierozerwalnie wiąże się z wydarzeniami Sierpnia ’80. Do tegorocznego świętowania chcemy dołączyć 40-lecie NSZZ „Solidarność”, rok Św. Jana Pawła II i 50-lecie wydarzeń grudniowych na Wybrzeżu w 1970 roku

– tłumaczą organizatorzy.

Numer startowy można pobrać za pośrednictwem strony datasport.pl, z poziomu profilu zawodnika (po zalogowaniu się), lub z poziomu listy startowej. Numer warto wydrukować, przypiąć do stroju podczas pokonywania dystansu i jeszcze lepiej poczuć atmosferę zawodów.

Przesyłanie i rejestracja wyników

Maraton pokonany jednorazowo

• Wynik - ślad GPX uzyskany podczas jednorazowego biegu, zapisany przez urządzenie rejestrujące czas i dystans, zawodnik prześle za pomocą formularza dostępnego tutaj.
• Wynik powinien być wygenerowany przez jedną z preferowanych przez uczestnika platform, zajmujących się archiwizacją danych treningowych, np.: Garmin Connect, Strava, Endomondo, Polar Flow, itp.

Maraton pokonany ETAPAMI

• Wynik - pakiet śladów GPX bądź zdjęć lub zrzutów z ekranu, pokazujących bieg z widocznym dystansem i czasem biegu, zawodnik prześle za pomocą formularza dostępnego tutaj.
• Wynik biegu można wpisać tylko raz.
• Zgłoszenie niepełne nie będą brane pod uwagę.

Bieg lub marsz na dystansie 5 km

Wynik - ślad GPX bądź zdjęcie lub zrzut z ekranu pokazującego bieg z widocznym dystansem i czasem, zawodnik prześle za pomocą formularza dostępnego tutaj.

Przesyłanie zdjęć za pomocą formularza dostępnego tutaj.Należy się zalogować i dodać wybrana ilośc zdjęć.

Wszystkie ważne informacje znahdziecie na stronie www.maratongdansk.pl

REKLAMA - ORLEN e-Maraton "Solidarności" z 5-tką w tle

ms