Zapisy / Regulamin / Trasa
Strona zawodów 
Dział poświęcony imprezie

Relacja 2019 / Film 2019
Relacja 2018 / Relacja 2017 /Relacja 2016 Relacja 2015 
Relacja 2014 / Relacja 2013 /Relacja 2012

25 orlen maraton trojmiasto 392 15766 1200 800 100
Drodzy maratończycy! Jak co roku na początku lutego uruchamiamy zapisy na Trójmiejski Maraton "Solidarności"! To jedna z tych imprez, której data każdego roku jest taka sama, a więc biegniemy oczywiście 15 sierpnia! W tym roku dniem maratońskim będzie sobota. Mamy nadzieję, że dzięki temu będzie nas jeszcze więcej niż rok temu, a wśród kibiców pojawią się także wasi bliscy i znajomi. Serdecznie zapraszamy!

Zapisy na nasz wyjątkowy maraton zostaną uruchomione 3-go lutego 2020 r., a więc z niedzieli na poniedziałek, o godzinie 00.00.

Wpisowe w pierwszym terminie jest takie samo jak rok temu i wynosi 79 zł - dla osób, które zarejestrują się do dnia 10 kwietnia 2020 r.

Nowością przy zapisach będzie w tym roku możliwość wyboru opcji grawerunku na medalu i opłaceniu usługi od razu podczas rejestracji. Dla wielu z Was, którzy chcą mieć na medalu pamiątkę w postaci swojego imienia i nazwiska oraz czasu, w jakim ukończyliście maraton jest to zdecydowane ułatwienie. Osoby, które dokonają wpłaty za grawer przy zapisach, na swoim numerze startowym będą mieli specjalne oznaczenie. Spersonalizowany grawerunek zostanie dla nich wykonany w miasteczku maratońskim w Gdańsku.

Osoby, które nie wybiorą dodatkowej opcji podczas zapisów online i nie opłacą jej, ale zdecydują się na grawerunek w dniu zawodów, będą mogli go wykonać płacąc za usługę na miejscu. Płatność będzie możliwa gotówką, kartą, telefonem, BLIK-iem.

25 orlen gdansk 4774 wb

orlen gd maraton cz10 521
Przed dokonaniem opłaty startowej prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem imprezy. Znajdziecie w nim wszelkie ważne informacje.

W ramach tegorocznej edycji ponownie rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski w Maratonie dla członków NSZZ "Solidarność".

Tych, którzy już u nas startowali nie trzeba specjalnie zachęcać, tych którzy jeszcze nie biegali na trasie Gdynia-Sopot-Gdańsk, zapraszamy serdecznie! Trasa, która prowadzi zawodników przez trzy nadmorskie miasta, kończy się przepiękną metą na Gdańskiej Starówce. Aby się o tym przekonać trzeba przyjechać i wystartować :)

Trójmiasto nieustannie zmienia się i rozwija. Na pewno każdy z Was odkryje tutaj nowe, ciekawe miejsca do odwiedzenia i poczuje wyjątkową atmosferę Gdyni, Sopotu i Gdańska.
Niedawno niedaleko Biura Zawodów, które będzie zlokalizowane w Sali BHP w Gdańsku udostępniono dla zwiedzających dawne tereny Stoczni Gdańskiej - tzw. Szlak Stoczni Cesarskiej (o tym więcej niebawem). Warto przyjechać tu i zatrzymać się chwilę dłużej, by poczuć ducha historii, odwiedzić miejsca, które o niej przypominają.

26. Maraton "Solidarności" będzie współpracował z hotelem Haffner w Sopocie oraz z hotelem Number ONE w Gdańsku. Podobnie jak w przeszłości tak i teraz dla naszych biegaczy będziemy mieli specjalne ceny. Na hasło Maraton "Solidarności" - 15 % rabatu od cen regularnych.

40lat SolidarnosciXXVI edycja Maratonu "Solidarności" w Trójmieście będzie jednym z punktów bogatego programu ogólnopolskich obchodów wyjątkowej rocznicy, jaką w tym roku jest 40-lecie powstania NSZZ „Solidarność”.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i mapą trasy!

Każdy Uczestnik uiszcza wpisowe, którego wysokość jest uzależniona od daty nadania przelewu.

Obowiązują następujące wysokości wpisowego:

do 10.04.2020 r. - 79 zł
od 11.04 do 31.05.2020 r - 99 zł
od 01.06 do 09.08.2020 r - 129 zł
W Biurze Zawodów (13 i 14 sierpnia 2020) - 150 zł (płatność TYLKO gotówką)