Strona Festiwalu Biegowego
Dział poświęcony zawodom

W tegorocznej edycji konkursu wylosowaliśmy już 9 wycieczek na maratony w Rzymie, Paryżu i Barcelonie. Już niedługo bo 18 stycznia w piątek wylosujemy  3 wycieczki na maraton w Madrycie, a 22 lutego na maraton w Sztokholmie.  Dziś natomiast ogłaszamy drugą część listy maratonów, w których udział będzie można wygrać zapisując się na Festiwal Biegowy. Będą to maratony w: Brukseli, Monachium, Amsterdamie, Niecei i Atenach.

Pełna Lista maratonów:W konkursie uczestniczą wszyscy  którzy do dnia losowania zapiszą się na Festiwal Biegowy i opłacą startowe. W ramach nagrody biegacz otrzymuje pakiet startowy, bilet lotniczy oraz 100 Euro na zakwaterowanie i wyżywienie.  Cały konkurs obejmuje 10 losowań po 3 wycieczki, czyli do wygrania jest 30 wycieczek. Ponieważ trzy losowania już się odbyły do wygrania pozostało jeszcze 21 wycieczek.

Dotychczasowi zwycięzcy tegorocznej edycji konkursu:
Maraton w Rzymie:
Monika Gancarczyk z Krakowa, Paweł Jędryka z Chrzanowa i Maciej Roszak z Poznania
Maraton w Paryżu:  
Anna Palacz ze Starachowic, Cezary Dąbrowski z Piaseczna i Piotr Matusik z Legnicy.
Maraton w Barcelonie:
Michał Marczak z Warszawy,  Krzysztof Borys z Łodzi i Marek Dworski z Gliwic

 

Regulamin Promocji  "Festiwal Biegowy dookoła Europy!"

Edycja 2012-2013

1. Organizatorem promocji jest Fundacja Instytut Studiów Wschodnich z siedzibą w Warszawie przy ul. Solec 85, organizator Festiwalu Biegowego Forum Ekonomicznego.

2. Promocja dotyczy wyłącznie zawodników, którzy  zapisali się i opłacili startowe  na co najmniej jeden z następujących biegów organizowanych w ramach IV Festiwalu Biegowego Forum Ekonomicznego, który odbędzie się w dniach od 4 do 6 września 2013 roku w Krynicy-Zdrój:

- Maraton
- Życiową Dziesiątkę
- Bieg 7 Dolin – ultra maraton na 100 km
- Bieg 7 dolin  -bieg górski na 64 km

- Bieg 7 dolin - bieg  górski na 35 km
- Bieg na Górę Parkową
Promocja dotyczy także zawodników którzy opłacili startowe w ramach promocji „Pakiet Grupowy”

3. Nagrodami są wyjazdy na 10 wielkich europejskich  maratonów m.in.:  w Rzymie, Barcelonie, Paryżu, Madrycie i Sztokholmie.  Konkurs obejmuje wyjazdy na 10 maratonów. Tabela podaje terminy   maratonów  i terminy losowania:

4. Na każdy z maratonów wymienionych w pkt 3 do wylosowania są wyjazdy dla 3 biegaczy. W ramach nagrody zapewniamy bilet lotniczy na przelot, pakiet startowy i 100 euro "kieszonkowego" na zakwaterowanie i wyżywienie. Organizator nie rezerwuje ani nie zapewnia zakwaterowania.

5. W losowaniu nagród uczestniczą wszyscy zawodnicy zgłoszeni do udziału w IV Festiwalu Biegowym poprzez stronę www.festiwalbiegowy.pl  od dnia rozpoczęcia rejestracji do dnia losowania, którzy opłacą opłaty startowe.

6. Wyniki losowania  podamy na  stronie internetowej www.festiwalbiegowy.pl w dniu  losowania o godzinie 15.00. Wszyscy zwycięzcy o wygranej zostaną powiadomieni za pomocą poczty elektronicznej. Wyniki losowania zostaną również opublikowane na stronie www.festiwalbiegowy.pl

7. Odbiór nagrody – wycieczki na maraton, który odbywa się przed IV Festiwalem Biegowym  -odbędzie się w terminie uzgodniony ze zwycięzcą losowania.   Osoby, które wygrają nagrodę i ją odbiorą są zobowiązane do promowania Festiwalu Biegowego poprzez udział w co najmniej jednym biegu organizowanym w ramach  IVFestiwalu Biegowego. Jeśli tego nie uczynią ze swej winy są zobowiązane do zwrotu wartości nagrody Organizatorowi. Niemożność udziału w biegach ze względu na stan zdrowia, w szczególności z powodu choroby, może zostać zweryfikowana przez lekarza wskazanego przez Organizatora. Każdy zwycięzca promocji podpisze stosowne zobowiązanie w tej sprawie w momencie odbioru nagrody.

8. Odbiór nagród – wycieczek na  maratony, które odbędą się po IV Festiwalu Biegowym,  nastąpi w trakcie Festiwalu  w Krynicy-Zdrój w dniach od 4 do 6 września 2012. Warunkiem odebrania nagrody jest ukończenie jednego z  biegów festiwalowych wymienionych w pkt. 3.

9. Zwycięzcy promocji zobowiązani są do przekazania relacji z biegu – o objętości co najmniej 2000 znaków  oraz dokumentacji zdjęciowej (5 fotografii)  do zamieszczenia na stronie www.FestiwalBiegowy.pl

10. Wszystkie reklamacje i spory powstałe w związku z promocją oraz interpretacją niniejszego regulaminu będą rozstrzygane przez Organizatora w terminie  14 dni od zgłoszenia.
{moscomment}