Paweł Piszczek:  W dniach 5-9 listopada zapraszamy na specjalne stoisko Festiwalu Biegowego w siedzibie WOSiR przy ulicy Rozbrat 26 w Warszawie.  Wszyscy, którzy pojawią się w tych dniach w siedzibie WOSiR będą mogli zapisać się z 50 % zniżką na Festiwal Biegowy 2013 w Krynicy-Zdrój oraz otrzymać Kartę Biegacza, która upoważnia do zniżek w ponad 70 punktach w całej Polsce (wyciągi narciarskie, hotele, restauracje, fitness kluby). Wśród wszystkich, którzy wypełnia oba formularze rozlosujemy dodatkowo trzy zegarki Timex Ironman oraz weekendowy pobyt dla dwojga w Ośrodku Geovita w Muszynie-Złockiem. Wyniki losowania ogłosimy 12 listopada o godz. 15.00.

Cały czas trwa konkurs „Festiwal Biegowy dookoła Europy!” – wylosowaliśmy już 3 wycieczki na maraton w Paryżu, a 23 listopada rozlosujemy 3 wycieczki na maraton w Rzymie. W kolejnych miesiącach będziemy losowali po 3 wycieczki m.in. na maratony w Barcelonie, Madrycie, Berlinie i Sztokholmie. W sumie pozostało do rozlosowania jeszcze 27 wycieczek. Im wczesniej się zapiszesz tym większą masz szansę na wygraną.

Na biegaczy, którzy zarejestrują się na Festiwal Biegowy do końca roku czeka także  Promocja „Dwa noclegi w cenie jednego”  - każdy, kto będzie chciał zarezerwować sobie nocleg za pośrednictwem organizatora Festiwalu zapłaci tylko 60 zł za dwa noclegi w pokojach wieloosobowych w krynickich pensjonatach.  Promocja dotyczy noclegów z 6 na 7 i z 7 na 8 września 2013 r.

Ponadto od początku rejestracji obowiązują promocje: „Grupowy Pakiet Startowy” i „Zapłać za jeden wystartuj w kilku biegach”.
Grupowy pakiet startowy - specjalna oferta dla zorganizowanych, 4-osobowych grup biegaczy. Chcąc skorzystać z oferty należy przesłać  na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. listę czterech osób, które chcą uczestniczyć w Festiwalu Biegowym 2013. Opłata grupowa wynosi do 31 grudnia 2012  tylko 60 zł. Od 1 stycznia 2013 opłata będzie wynosić 120 zl. Każdy z członków takiej grupy biegowej może wystartować w dowolnych, wybranych przez siebie biegach (oprócz Biegu 7 dolin).

Zapłać za jeden wystartuj w kilku biegach - jeśli chcesz wystartować w kilku biegach opłać tylko najwyższe wpisowe, a w pozostałych biegach będziesz mógł uczestniczyć gratis. Festiwal Biegowy jest jedynym tak wszechstronnym i różnorodnym wydarzeniem biegowym w Polsce. W ciągu trzech dni sportowych zmagań od 6 do 8 września 2013 roku, zawodnicy będą mieli do wyboru kilkanaście biegów o łącznej długości ponad 200 km – od mini maratonu dla dzieci i Giełdowej Mili, poprzez Życiową Dziesiątkę i Koral Maraton, aż do Biegu 7 Dolin czyli ultramaratonu na 100 km, wiodącego szlakami Beskidu Sadeckiego. Dziś, na początku listopada czyli na 10 miesięcy przed imprezą, liczba zgłoszeń przekroczyła już 600 biegaczy. W przyszłym roku podczas Festiwalu rozegrane zostaną Mistrzostwa Świata w Biegach Górskich w stylu anglosaskim, na których spodziewamy się ponad 500 zawodników z całego świata.   Więcej informacji: www.festiwalbiegowy.pl

 

{moscomment}