Strona Festiwalu Biegowego
Dział poświęcony zawodom
Podsumowanie Festiwalu Biegowego 2011
PROGRAM FESTIWALU

Aleksandra Gryciuk: Od 7 do 9 września 2012 roku Krynica-Zdrój stanie się nie tylko centrum dyskusji środowisk ekonomiczno-politycznych, ale także areną zaciętej rywalizacji sportowej przedstawicieli biznesu. Już po raz drugi, podczas III Festiwalu Biegowego, rozegrana zostanie konkurencja o tytuł „Najszybszej Firmy w Polsce”. Podobnie jak w zeszłorocznej edycji, w konkursie może wziąć udział każda firma w Polsce, reprezentowana przez minimum 3 zawodników – kapitana i 2 wyznaczone i zgłoszone przez niego osoby. Kadra może składać się jedynie z zawodników zatrudnionych w danej firmie. Nagrodą główną w konkursie jest puchar Najszybszej Firmy w Polsce oraz prawo do posługiwania się tym tytułem przez rok, aż do kolejnej edycji konkursu podczas IV Festiwalu Biegowego w 2013 roku.

Forum Ekonomiczne to jedno z najważniejszych wydarzeń biznesowo-intelektualnych w Europie. Liczba naszych gości związanych z biznesem oraz przedstawicieli firm rośnie z roku na rok – mówi Tomasz Lipiec, dyrektor Festiwalu Biegowego. Sukces ubiegłorocznej, pierwszej edycji konkursu na najszybszą firmę Polsce sprawił, że podjęliśmy decyzję o cyklicznym charakterze tej konkurencji. Zapraszamy do udziału wszystkich – zarówno małe, średnie jak i duże firmy.

Kapitan ma obowiązek zgłosić cały skład reprezentacji do co najmniej trzech różnych biegów, wśród których musi być Koral Maraton i Życiowa Dziesiątka oraz obligatoryjnie udział w Biegu Sztafetowym 3 x 1000 m. W końcowej klasyfikacji liczone będę wyniki jednego zawodnika z Koral Maratonu, drugiego z Życiowej Dziesiątki i trzeciego z Giełdowej Mili, Biegów na Jaworzynie lub Biegu Kobiet.

W zeszłorocznej, I edycji konkurencji „Najszybszej Firmy w Polsce” zwyciężyli zawodnicy reprezentujący KGHM Polska Miedź S.A.
Cieszymy się, że mieliśmy okazję wziąć udział w konkursie na „Najszybszą Firmę w Polsce”. Radość reprezentujących nas zawodników – górników i hutników z KGHM Polska Miedź S.A., jest tym większa, że zwyciężyliśmy w pierwszej, premierowej edycji tych zawodów. Ponadto, jako „Drużyna Szpiku” mogliśmy też, jak w przypadku wielu innych imprez sportowych w kraju, propagować przeszczep szpiku wśród potencjalnych dawców – mówi Bogdan Godlewski z KGHM Polska Miedź S.A.

Firmy, zainteresowane udziałem w konkursie, mogą zgłaszać swój udział wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie www.festiwalbiegowy.pl do 31 sierpnia 2012 roku. Informacje o wynikach rywalizacji, zwycięzcy i najlepszej firmie, oprócz strony www krynickiego Festiwalu i stron partnerów imprezy, będą załączone do oficjalnych materiałów dystrybuowanych po zakończeniu Festiwalu Biegowego.

Partnerami Festiwalu Biegowego Krynicy-Zdrój są m.in.: TAURON KORAL, Grupa MASPEX, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, Orange Polska, KGHM Polska Miedź S.A., PKN ORLEN, Deutsche Bank, Garmin, Under Armour, Vibram FiveFingers i Timex. Partnerem medycznym Festiwalu jest Carolina Medical Center.

Festiwal Biegowy uzyskał dofinansowanie z Województwa Małopolskiego, Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Zapraszamy do udziału! Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.festiwalbiegowy.pl oraz www.facebook.com/festiwalbiegowy
{moscomment}