Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego w Krynicy odbędzie się za 4 miesiące -  w dniach 7-9 września 2012. Największe zainteresowanie wywołuje bieg na najszybszej atestowanej trasie na dystansie 10 km w Polsce czyli Życiowa Dziesiątka, do której zgłosiło się już blisko 900 osób. W ramach tego biegu rozegrane zostaną również Mistrzostwa Polski Masters. Festiwal rozpoczyna się już w piątek biegiem na dystansie jednej mili dlatego też wielu spośród ponad 3100 zgłoszonych osób planuje dwa a rekordziści nawet 3 starty podczas weekendu! Wiele pozytywnych emocji wzbudza Bieg 7 Dolin, który jest najtrudniejszym ultramaratonem w Polsce ( 100 km z sumą przewyższeń blisko 4500 m) i jednym z trudniejszych w Europie. Na liście startowej biegu, po ukończeniu którego otrzymuje się aż 3 punkty kwalifikacyjne do UTMB jest już blisko 600 nazwisk co oznacza, że „krynicka setka" to bezapelacyjnie największy tego typu bieg w naszym kraju.

W ramach Festiwalu odbędą się również Górskie Mistrzostwa Polski w Nordic Walking oraz niezwykle widowiskowy bieg na dystansie jednej mili wokół Deptaka Krynickiego z udziałem najlepszych polskich biegaczy. Ponad pół tysiąca osób Koral Maratonie i ponad 600 dzieci w Biegach Deptaka dopełniają obrazu III Festiwalu Biegowego jako wielkiego, radosnego święta wszystkich, którzy chcą na sportowo spędzić wrześniowy weekend w Krynicy.

Jednocześnie informujemy, że w związku z dużym zainteresowaniem przedłużamy czas obowiązywania  specjalnej oferty dla zorganizowanych, 4-osobowych grup biegaczy czyli grupowego pakietu startowego.  Przesyłając na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. listę czterech osób, które chcą uczestniczyć w Festiwalu Biegowym 2012 opłata grupowa wynosi tylko 100 zł. Każdy z członków takiej grupy biegowej może wystartować w dowolnym, wybranym przez siebie biegu. Oferta dotyczy wyłącznie osób nie zgłoszonych dotychczas na Festiwal Biegowy.
 
{moscomment}