Strona Festiwalu Biegowego
Dział poświęcony zawodom
Podsumowanie Festiwalu Biegowego 2011
REGULAMIN FESTIWALU BIEGÓW

Paweł Piszczek: Pół roku przed pierwszym strzałem startera przesłano już 3000 zgłoszeń na biegi Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdrój. Około 700 osób zgłosiło udział w co najmniej dwóch biegach –  potwierdza to, ze formuła tego wielkiego biegowego święta zyskała aprobatę miłośników biegania. Rekordowo w tym roku zapowiada się Bieg 7 Dolin, do którego zapisało się już 500 biegaczy – tym samym jest to już największy ultramaraton w naszym kraju.
Nowi zawodnicy którzy w marcu i kwietniu zgłoszą swój udział będą mogli skorzystać z wielu promocji. Jeśli chcą spróbować swoich sił w kilku biegach Festiwalu Biegowego mogą zarejestrować się wpłacając tylko jedną opłatę startową - najwyższą spośród wybranych biegów. Planując start  w Koral  Maratonie, Życiowej Dziesiątce i Giełdowej Mili wpłacą tylko 60 zł za maraton, a na 10 km i mile pobiegną za darmo! W ten sposób zaoszczędzą 50%. 

Nadal trwa promocja Grupowy pakiet startowy - specjalna oferta dla zorganizowanych, 4-osobowych grup biegaczy. Przesyłając adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. listę czterech osób, które chcą uczestniczyć w Festiwalu Biegowym 2012 opłata grupowa wynosi tylko 100 zł. Każdy z członków takiej grupy biegowej może wystartować w dowolnym, wybranym przez siebie biegu. Oferta dotyczy wyłącznie osób nie zgłoszonych dotychczas na Festiwal Biegowy.

Wszyscy, którzy zgłoszą się na Festiwal Biegowy i uiszczą opłatę startową będą mogli  skorzystać z promocji „Dwa noclegi w cenie jednego!” czyli wykupić dwa noclegi w pokojach wieloosobowych w pensjonatach lub ośrodkach wypoczynkowych w Krynicy-Zdrój za cenę jednego noclegu. Wystarczy zapłacić za jeden nocleg 60 zł, a drugi będzie gratis.

Na wszystkich nowych zawodników czekają także w konkursach atrakcyjne nagrody – wycieczki na wielkie maratony w Europie  - do Aten, Sztokholmu, Monachium i Amsterdamu - oraz zegarki TIMEX Ironman Target Trainer z monitorem pracy serca.
 
 
 
 
{moscomment}