Strona Festiwalu Biegowego
Paweł Piszczek: W pierwszej edycji naszej promocji pozostały  jeszcze do wygrania 3 wycieczki na maraton w Sztokholmie - losowanie już w piątek 16 marca. Duże zainteresowanie konkursem skłoniło nas do zorganizowania drugiej części promocji. W kolejnych miesiącach do wygrania będą  starty w takich wielkich biegach jak:  klasyczny maraton w Atenach,  maratony w Monachium i Amsterdamie oraz  maraton Des Alpes-Maritimes z Nicei do Cann. Do wygrania są po 3 wycieczki na każdy z maratonów. W ramach nagrody zapewniamy bilet lotniczy na przelot, pakiet startowy i 100 euro "kieszonkowego" na zakwaterowanie i wyżywienie.


W promocji będą uczestniczyć nowi zawodnicy, którzy  zapiszą się na Festiwal Biegowy od dnia  24 lutego 2012  i opłacą startowe  na co najmniej jeden z następujących biegów:   Koral Maraton,  Życiową Dziesiątkę, Ultramaraton-Bieg 7 Dolin,  Bieg 7 dolin,  Biegi na Jaworzynie,  Biegi górskie na 33 i 66 km,  Giełdowa Mila.

 
Stadion Olimpijski w Monachium - meta maratonu
 
Regulamin promocji "Festiwal Biegowy dookoła Europy. cz.2 "Biegniemy dalej"
 
1.      Organizatorem promocji jest Fundacja Instytut Studiów Wschodnich z siedzibą w Warszawie przy ul. Solec 85, organizator Festiwalu Biegowego Forum Ekonomicznego.

2.      Promocja dotyczy wyłącznie zawodników, którzy od   zapisali się i opłacili startowe  na co najmniej jeden z następujących biegów organizowanych w ramach III Festiwalu Biegowego Forum Ekonomicznego:

- Koral Maraton
- Życiową Dziesiątkę
- Ultramaraton-Bieg 7 Dolin
- Bieg 7 dolin
- Biegi na Jaworzynie
- Biegi górskie na 33 i 66 km
- Giełdowa MIla

3.      Nagrodami są wyjazdy na wielkie europejskie  maratony w Amsterdamie, Atenach, Monachium i maraton Des Alpes-Maritimes z Nicei do Cann. Tabela podaje terminy biegów i terminy losowania:
 
 
Lp Termin startu Miasto Termin losowania
1 14 października Monachium 20 kwietnia
2 21 października Amsterdam 18 maja
3 4 listopada Nicea- Cann 15 czerwca
4 11 listopada Ateny 20 lipca
 
 
Stadion w Atenach - meta maratonu
 
4.      Na każdy z maratonów wymienionych w pkt 3 do wylosowania są wyjazdy dla 3 biegaczy. W ramach nagrody zapewniamy bilet lotniczy na przelot, pakiet startowy i 100 euro "kieszonkowego" na zakwaterowanie i wyżywienie. Organizator nie rezerwuje ani nie zapewnia zakwaterowania.

5.      W losowaniu nagród uczestniczą  zawodnicy zgłoszeni do udziału w III Festiwalu Biegowym poprzez stronę www.festiwalbiegowy.pl  od dnia 24 lutego2012 do dnia losowania, którzy opłacą opłaty startowe.

6.      Wyniki losowania  podamy na  stronie internetowej www.festiwalbiegowy.pl w dniu  losowania o godzinie 15.00. Wszyscy zwycięzcy o wygranej zostaną powiadomieni za pomocą poczty elektronicznej.

7.       Odbiór nagród nastąpi w trakcie III Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdrój w dniach od 7 do 9 września 2012. Warunkiem odebrania nagrody jest ukonczenie jednego z  biegów Festiwalowych wymienionych w pkt. 3.8.      Wszystkie reklamacje i spory powstałe w związku z promocją oraz interpretacją niniejszego regulaminu będą rozstrzygane przez Organizatora w terminie  14 dni od zgłoszenia.
 
 
{moscomment}