Strona Festiwalu Biegowego
Dział poświęcony zawodom

Podsumowanie Festiwalu Biegowego 2011

REGULAMIN FESTIWALU BIEGÓW


Paweł Piszczek: W pierwszym losowaniu Karnawałowej Promocji voucher o wartości 1000 zł wygrała Agnieszka Gruszecka z Poznania. Gratulujemy! Następne losowanie już za tydzień w poniedziałek 16 stycznia. Nagrody losować będziemy wśród wszystkich osób pełnoletnich, które zarejestrują się na Festiwal Biegowy i wniosą opłatę startową. Do rozlosowania pozostało jeszcze 9 voucherów które będą losowane w każdy poniedziałek karnawału. W losowaniu finałowym w ostatki we wtorek 21 lutego wylosujemy 3 vouchery. Fundatorem nagród jest Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie - partner biegu Giełdowa Mila.   

W losowaniu biorą udział zawodnicy którzy zarejestrowali się w dniach od 27 grudnia 2011 roku i opłacili opłaty startowe na jeden z następujących biegów: Koral Maraton, Życiową Dziesiątkę, Biegi na Jaworzynie, Bieg 7 dolin, Biegi górskie na 33 i 66 km i Giełdową Milę. Warunkiem odebrania nagrody jest ukończenie jednego z ww. biegów.

Terminy losowań: 9, 16, 23 i 30 stycznia oraz 6, 13 i 20 lutego - losujemy jeden voucher wartości 1000 zł. We wtorek w losowaniu finałowym - 21 lutego losujemy 3 vouchery.

Przypominamy, że cały czas trwa promocja „Festiwal Biegowy dookoła Europy.” w której do wygrania są jeszcze wycieczki na maratony w Barcelonie, Madrycie i Sztokholmie. Już 20 stycznia w piątek wylosujemy 3 wycieczki do Barcelony na maraton, który odbędzie się 25 marca.

Pula nagród Festiwalu Biegowego wynosi 350 000 złotych a nagrodą główną jest samochód osobowy, który zostanie rozlosowany wśród wszystkich, którzy ukończą Koral Maraton
Zwycięzcy w  w klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn  Koral Maratonu otrzymają po 6000 złotych. W najszybszych 10 kilometrach w Polsce, czyli biegu Życiowa Dziesiątka z Krynicy-Zdrój do Muszyny, w klasyfikacji ogólnej kobiet i mężczyzn nagrody wynoszą 3000 zł za pierwsze miejsce, 2000 zł za drugie i 1000 zł za 3 miejsce. Najszybsza Rodzina w Polsce wygra w tym roku 5000 zł.

Uczestników Festiwalu Biegowego w 2012 roku czeka wiele nowości – przede wszystkim bieganie rozpoczynamy już w piątek o godz. 19.00 – wówczas wystartuje Giełdowa Mila. Nowością jest Festiwal Sztafet Maratońskich czyli bieg po trasie Koral Maratonu przez  drużyny złożone z 4 zawodników pokonujących kolejno odcinki 10 + 10 + 10 + 12.195 km.

Miłośnicy biegania po górach  będą mogli spróbować swoich sił na trasach na Jaworzynie, na których w 2013 roku zostaną rozegrane Mistrzostwa Świata w Biegach Górskich w stylu anglosaskim. Rozszerzona została także liczba biegów wchodzących w skład ligi Festiwal Biegów. Rozegramy już po raz trzeci rywalizacje na „Najszybszą Rodzinę w Polsce” oraz „Najszybszą Firmę w Polsce”.  Przewidujemy także dwa koncerty - w piątek i sobotę wieczorem. Nie zabraknie zatem ani sportowych emocji, ani wspaniałej rozrywki, ani też  - szczególnie dla rodzin biegaczy - dobrego wypoczynku w pięknym  Beskidzie Sądeckim.
{moscomment}