Strona Festiwalu Biegowego
Dział poświęcony zawodom

Podsumowanie Festiwalu Biegowego 2011


REGULAMIN FESTIWALU BIEGÓW
 
Paweł Piszczek: Wystartowała wielka karnawałowa promocja Festiwalu Biegowego, w której fundatorem nagród jest Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie - partner biegu Giełdowa Mila. Do wygrania jest 10 voucherów na sprzęt sportowy, każdy wartości 1000 zł.  Nagrody losować będziemy wśród wszystkich osób pełnoletnich, które zarejestrują się na Festiwal i wniosą opłatę startową. Losowania - po jednym voucherze odbywać się będą w każdy poniedziałek od 9 stycznia o godzinie 15.00 do końca karnawału. W ostatni dzień karnawału -  wtorek 21 lutego rozlosujemy aż 3 vouchery.

W losowaniu biorą udział zawodnicy którzy zarejestrowali się w dniach od 27 grudnia 2012 roku i opłacili opłaty startowe na jeden z następujących biegów: Koral Maraton, Życiowa Dziesiątka, Biegi na Jaworzynie, Bieg 7 dolin, Biegi górskie na 33 i 66 km.  Warunkiem odebrania nagrody jest ukończenie jednego z ww. biegów. Terminy losowań: 9, 16, 23 i 30 stycznia oraz 6, 13 i 20 lutego - losujemy jeden voucher wartości 1000 zł. We wtorek 21 lutego  w losowaniu finałowym - rozlosujemy 3 vouchery.

Rejestracja przed końcem roku 2011  na Festiwalu Biegowym  daje także szanse na  skorzystanie  z najniższych opłat startowych,  - na maraton stawka jest taka sama jak dotychczas, w Biegu Życiowa Dycha i Biegach na Jaworzynie  opłata jest niższa o 25%. Także do końca roku każdy uczestnik Festiwalu może skorzystać z promocji  „Dwa noclegi w cenie jednego" - opłacając  za naszym pośrednictwem jeden nocleg w pensjonacie lub ośrodku wypoczynkowym w Krynicy-Zdrój -  drugi otrzymuje gratis. Jest to o tyle cenne, że podczas najbliższego Festiwalu Biegowego w 2012 roku biegnie rozpoczynamy już w piątek  - 7 września o godzinie 19.00 odbędzie się Giełdowa Mila na Deptaku w Krynicy-Zdrój. Od 1 stycznia obowiązywać będą nowe podwyższone opłaty startowe.
{moscomment}