Zdjęcie Fontanny Di Trevi w Rzymie zrobione przez reporterów portalu Maratończyk.pl o godzinie 5.00 rano tuż przed Maratona Di Roma w roku 2011. Historia zdjęcia jest o tyle ciekawa, że na fotografii nie ma ludzi. Bardzo trudno jest uchwycić moment kiedy przy fontannie nie ma turystów. Nam się to udało :) Na ten moment czekaliśmy kilka godzin. 

Zarejestruj się na Festiwal Biegowy i wygraj wycieczkę na jeden z wielkich maratonów w Europie - już  w piątek 16 grudnia losujemy 3 wycieczki na maraton w Rzymie. W ramach promocji "Festiwal Biegowy dookoła Europy"  w styczniu, lutym i marcu będziemy losowali po 3 wycieczki na maratony w Madrycie, Barcelonie i Sztokholmie.  W ramach nagrody zwycięzca otrzymuje bilet lotniczy, ma pakiet startowy i kieszonkowe.

Przypominamy, że aby wziąć udział w naszym konkursie należy zapisać się na jeden z następujących biegów:  Koral Maraton, Życiową Dziesiątkę, Bieg 7 dolin, Biegi na Jaworzynie i  biegi górskie na 33 i 66 km oraz wnieść opłatę startową.  Szybka rejestracja w Festiwalu Biegowym  daje także szanse na skorzystanie z z najniższych opłat startowych, które obowiązują tylko do końca roku  - na maraton stawka jest taka sama jak dotychczas, w Biegu Życiowa Dycha i Biegach na Jaworzynie  opłata jest niższa o 25%.

Także do końca roku każdy uczestnik Festiwalu może skorzystać z promocji  „Dwa noclegi w cenie jednego" - opłacając  za naszym pośrednictwem jeden nocleg w pensjonacie lub ośrodku wypoczynkowym w Krynicy-Zdrój -  drugi otrzymuje gratis. Jest to o tyle cenne, że podczas najbliższego Festiwalu Biegowego w 2012 roku biegnie rozpoczynamy już w piątek  - 7 września o godzinie 19.00 odbędzie się Giełdowa Mila na Deptaku w Krynicy-Zdrój.

 Uczestników Festiwalu Biegowego w 2012 roku czeka wiele nowości - miłośnicy biegania po górach  będą mogli spróbować swoich sił na trasach na, których w 2013 roku zostaną rozegrane Mistrzostwa Świata w Biegach Górskich w stylu anglosaskim, rozszerzona zostanie także liczba biegów wchodzących w skład ligi Festiwal Biegów, w niedzielę 9 września rozegrany zostanie także Festiwal Sztafet Maratońskich.  Przewidujemy także dwa koncerty - w piątek i sobotę wieczorem. Nie zabraknie zatem ani sportowych emocji, ani wspaniałej rozrywki, ani też  - szczególnie dla rodzin biegaczy - dobrego wypoczynku w pięknym  Beskidzie Sądeckim.
 
{moscomment}