Strona Festiwalu Biegowego
Dział poświęcony zawodom

Podsumowanie Festiwalu Biegowego 2011

Zapisy


Paweł Piszczek: W maratonie w Paryżu wystartują…
Ponieważ zapisy na Maraton w Paryżu dobiegają końca - we środę 23 listopada zostało już tylko około tysiąca miejsc – zdecydowaliśmy się przyspieszyć losowanie  w naszym konkursie „Festiwal Biegowy dookoła Europy” by zdążyć z rejestracją  zwycięzców.
Dlatego zamiast 16 grudnia losowanie przeprowadziliśmy już dziś, a szczęśliwymi uczestnikami paryskich zmagań będą:  Katarzyna Dobaj z Krakowa, Krzysztof Krystosik ze Świętochłowic i Dariusz Stawski z Łodzi. Gratulujemy!


Przypominamy, że aby wziąć udział w naszym konkursie należy zapisać się na jeden z następujących biegów:  Maraton, Życiową Dziesiątkę, Bieg 7 dolin, Biegi na Jaworzynie i  biegi górskie na 33 i 66 km i wniosą opłatę startową. Ponieważ zostaliśmy zmuszeni do przyspieszenia losowania udziału w maratonie w Paryżu, zdecydowaliśmy się przyspieszyć losowanie nastopnych nagród i tak w piątek 16 grudnia rozlosujemy wycieczkę i udział w maratonie w Rzymie.
 Oto nowa tabela terminów losowań:

Oto nowa tabela terminów losowań:      

  Lp Termin maratonu
 Miasto
Termin losowania wycieczek:
 1  15 kwietnia  Paryż  23 listopada
 2  18 marca
 Rzym  16 grudnia
 3  25 marca  Barcelona  20 stycznia
 4  22 kwietnia
 Madryt  17 lutego
 5  2 czerwca  Sztokholm
 16 marca

Szybka rejestracja w Festiwalu Biegowym  daje także szanse na wygrane w Jesiennej Promocji  Do końca listopada do wylosowania są stroje do biegania SAUCONY, zegarki TIMEX oraz pulsometr Garmin Forerunner 305.  Ponadto zarejestrowani przed końcem roku mogą skorzystać z najniższych opłat startowych,  – na maraton stawka jest taka sama jak dotychczas, w Biegu Życiowa Dycha i Biegach na Jaworzynie  opłata jest niższa o 25%. Także do końca roku każdy uczestnik Festiwalu może skorzystać z promocji  „Dwa noclegi w cenie jednego” – opłacając  za naszym pośrednictwem jeden nocleg w pensjonacie lub ośrodku wypoczynkowym w Krynicy-Zdrój –  drugi otrzymuje gratis. Jest to o tyle cenne, że podczas najbliższego Festiwalu Biegowego w 2012 roku biegnie rozpoczynamy już w piątek  - 7 września o godzinie 19.00 odbędzie się Giełdowa Mila na Deptaku w Krynicy-Zdrój.

{moscomment}