Strona Festiwalu Biegowego
Dział poświęcony zawodom
Podsumowanie Festiwalu Biegowego 2011
Zapisy

Mistrzostwa Polski w kategorii Masters 2010 

Decyzją Zarządu Polskiego Związku Lekkiej Atletyki tegoroczne Mistrzostwa Polski w kategorii Masters (powyżej 35 roku życia) w biegu na dystansie 10 000 metrów na szosie odbędą się w  ramach Festiwalu Biegowego w Krynicy - Zdrój w dniu 8 września. 2012 roku.W tegorocznym czempionacie wzięło udział blisko 600 zawodniczek i zawodników, którzy rywalizowali w ośmiu kategoriach wiekowych o zaszczytny tytuł Mistrza Polski. Wśród nich takie sławy polskich biegów długodystansowych jak: Małgorzata Sobańska, Izabela Zatorska, Jerzy Skarżyński czy Michał Bartoszak.

Poziom sportowy mistrzostw był niezwykle wysoki ze względu na mocną obsadę zawodów jak i na szybką a jednocześnie niezwykle malowniczą trasę z Krynicy do Muszyny.

Zawodnicy którzy jeszcze w tym roku zarejestrują udział w mistrzostwach poprzez stronę www.festiwalbiegowy.pl mają okazję wygrać w promocji wycieczkę na jeden z wielkich europejskich maratonów w Rzymie, Madrycie, Barcelonie, Paryżu lub Sztokholmie. Do końca listopada można uczestniczyć także w Jesiennej Promocji Festiwalu Biegowego, w której do wylosowania są stroje do biegania, zegarki TIMEX oraz pulsometr Garmin Forerunner 305.

Szybka rejestracja daje szanse także na skorzystanie z najniższych opłat startowych, które obowiązują do końca roku – na maraton stawka jest taka sama jak dotychczas, w Biegu Życiowa Dycha i Biegach na Jaworzynie opłata jest niższa o 25%. Także do końca roku każdy uczestnik Festiwalu może skorzystać z promocji „Dwa noclegi w cenie jednego” – opłacając  za naszym pośrednictwem jeden nocleg w pensjonacie lub ośrodku wypoczynkowym w Krynicy-Zdrój –  drugi otrzymuje gratis. Jest to o tyle cenne, że podczas najbliższego Festiwalu Biegowego w 2012 roku biegnie rozpoczynamy już w piątek - 7 września o godzinie 19.00 odbędzie się Giełdowa Mila na Deptaku w Krynicy-Zdrój.

{moscomment}