Strona Festiwalu Biegowego
Dział poświęcony zawodom
Podsumowanie Festiwalu Biegowego 2011
Zapisy

Festiwal Biegowy 2012 -Tylko do końca roku promocyjne opłaty i dwa noclegi w cenie jednego!
Aleksandra Gryciuk:Rozpoczęła się już rejestracja uczestników III Festiwalu Biegowego, który odbędzie się od 7 do 9 września 2012 roku. W celu rejestracji należy wypełnić formularz.

Nowości
Uczestników Festiwalu Biegowego w 2012 czeka wiele nowości – rozpoczynamy zawody już w piątek po południu, ponadto miłośnicy biegania po górach będą mogli spróbować swoich sił na trasach, na których w 2013 roku zostaną rozegrane Mistrzostwa Świata w Biegach Górskich w stylu anglosaskim. Rozszerzona zostanie także liczba biegów wchodzących w skład Festiwalu Biegów. Przewidujemy także dwa koncerty - w piątek i sobotę wieczorem.

Opłaty startowe
Tylko do końca roku obowiązują najniższe opłaty startowe – na maraton stawka jest taka sama jak dotychczas, w Biegu Życiowa Dycha i Biegach na Jaworzynę opłata jest niższa o 25%.

Promocyjne noclegi

Na biegaczy, którzy zarejestrują się do końca roku czekają także w promocji dwa noclegi w cenie jednego w pensjonatach i ośrodkach wypoczynkowych w Krynicy-Zdrój położonych najbliżej Deptaka Krynickiego - głównej areny biegowych zmagań. Każdy, kto będzie chciał zarezerwować sobie nocleg za pośrednictwem organizatora Festiwalu zapłaci tylko 50 zł za dwa noclegi w krynickich hotelach i pensjonatach. Zainteresowanych prosimy o zaznaczenie odpowiedniej rubryki w formularzu zgłoszeniowym.

Nie zabraknie zatem ani sportowych emocji, wspaniałej rozrywki ani możliwości wypoczynku w pięknym Beskidzie Sadeckim.

Do zobaczenia na liście startowej!
Zespół Festiwalu Biegowego
{moscomment}